Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mi lenne ha élne...

Szerintetek mi lenne ha élne még ma is Michael Jackson? Másféle zenék lennének? Kerülhettek volna, , hatalomra" ilyen mai celebek? Ő másféle zenéket játszana mint anno?

Figyelt kérdés
:)

2017. nov. 1. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy? én 1993-ban születtem.

Emlékeim szerint Britney 2. lemezét Michael Jackson hangzásához hasonlították. Nem értek egyet vele, de így volt.


"És akkor azt mondta, hogy annak a sorozatnak a színvonala ugyanolyan maradt, csak az embereknek mentek lejjebb az igényei."


Ezt el tudom hinni. De azért nagyon régen minden más volt. Volt pl. 1 csatorna, azt nézték az emberek. Pl. a Dallas sorozat nem biztos, hogy ma labdába rúgna, mikor a másik csattornákon 6 másik sorozat megy.


Értem egyébként mire gondolsz rossz zenék alatt, én is egyetértek, világ életemben a régi klasszikusokat hallgattam inkább. De pl. emlékszem Britney feldolgozott egy Rolling Stones-dalt meg Joan Jettet, és baromira zavart, hogy az emberek azt se tudták,hogy feldolgozás, és hogy ráadásul nagyon rossz volt.


A Barátok közt: sose néztem, nem is jó szerintem se, 200-es években sok osztálytársam nézte viszont.


Abszolút értem amúgy, és nem kötekedi akarok. Csak én úgy éltem meg az akkori zenéket, hogy azok is gagyik voltak. És annyira megdöbbent, amikor mai tizenévesek a YouTube-on azt kommentelik, hogy jaj mennyire jobb lehetett a 90-es évek-2000-es évek fordulója. Hát akkor voltam gyerek, és semmi legendás nem volt benne, egy sz**r volt. Csak utólag megszépült.

2018. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy Puzsér Róbert nem hivatásos kritikus. A zenéről kifejezetten butaságokat mond.
2019. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!