Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól Selena Gomez Bad...

Miről szól Selena Gomez Bad Liar című száma?

Figyelt kérdés
A zene nekem nagyon tetszik, de a videoklippet nem értem. Csak annyit értek, hogy jóformán az összes főszereplőt ő játsza, és az iskolás Selena szerelmes a tesitanárba, akit szintén Selena játszik. A többit nem értem. Elmagyaráznátok?

2017. aug. 23. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a férfi tanár és a női tanár kavarnak. Ez egyértelmű. De mikor a diáklány Selena hazamegy, látja, hogy az anyja a férfi tanárral randizik. Szóval szerintem megsértődik, mert a női tanárt megcsalja a férfi. És ez rosszul esik neki, mert szerelmes a női tanárba. :D és nemigen tudja titkolni. Erre utal szerintem a cím: Bad liar.
2017. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet. Én ezekre nem jöttem rá. Köszi a választ :)
2017. aug. 23. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Mint minden pop szám leginkább értékelhetetlen közhelyekről vagy semmiről...
2017. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Hogy pontosan miről szól,azt nem tudom.Csak azt,hogy nagyon szeretem,és egy eszméletlen jó szám lett Selenától.Persze „ízlések és pofonok”.Büszke vagyok a példaképemre (Selre természetesen)sokat fejlődött!Amúgy,hogy a kérdésre is választ adjak,megpróbálom megfejteni a videó jelentését.Nos,egyértelműen tetszik a diáklány Selenának a tesi tanár Selena,bár először azt hittem,hogy a férfi Selena jön be neki,de aztán rájöttem,hogy nem.A férfi Selena,nem más mint az édesanya Selena Kedvese,ágyasa,szeretője,párja vagy esetleg férje.Magyarul az is lehet,hogy a diáklány Selena apja a férfi Selena,aki csalja az édesanya Selenát,a tesi tanár Selenával.Ezt leste ki a diáklány Selena.És a Bad Liar név gondolom onnan jött,hogy nehezen tudja leplezni az érzéseit a tesi tanár Selena iránt..Nekem valami ilyesmi jött le.
2017. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!