Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények Fetishről és a Bad...

BrekiX kérdése:

Vélemények Fetishről és a Bad Liarről? (Selena Gomez 2 új klipjéről? )

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. júl. 29. 18:05
 1/10 anonim válasza:
Ahhww én nagyon imádom mindkettőt, olyan jó látni, hogy Selena végre önmaga *-*
2017. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszett mindkettő,végre más megvalósítással próbálkoztak. :) Kíváncsi vagyok a következő klipjére
2017. aug. 2. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
A régi Selena jobb volt szerintem de ez a két dal is elhallgatható.
2017. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő tetszett,emlékszem,hogy a Varázslók a Waverly helyből volt a kedvenc sorozatom :)
2017. aug. 2. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem láttam/hallottam.
2017. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Fetish szerintem egy kicsit erőltetett, de egyébként bírom a számot.

A Bad Liart pedig nagyon szeretem. A dalban a verse részek tetszenek a leginkább, mert imádom Selena hangjának a lágyságát az ütemmel együtt, de a refrén és az átkötés nekem egy kicsit furcsa, olyan egyszerű hangzású. Ez volt az első benyomásom a dalról. A klip megjelenése után viszont egyre jobban elkezdett tetszeni, mert szerintem elég kreatívan lett megcsinálva, nekem eléggé bejön.

2017. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várom a következő zenéjét :)

2017. aug. 22. 16:10
 8/10 anonim válasza:
A Bad Liar-t egy kicsit jobban szeretem,mint a Fetish-t,de mindkettő csodálatos dal szerintem,és nagyon szépen énekel Selena.Olyan gyengéd,és finom hangja van,hogy élvezet hallgatni.Nem is értem,amikor a haterek jönnek nekem itt,hogy nem tud énekelni,és tehetségtelen.Ezek az emberek vagy nem hallanak,vagy ízlésficamosok.Jó,oké „ízlések és pofonok”,de akkor is fura,hogy valaki így utálja.
2017. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csajt nem szeretem de a dalai azok kur*a jok❤ nem egy ilyen semmit mondo sz*r dalok mint ez a taylor fa**om meg ezek.
2017. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem Taylor is jó,mint Selena,de mindenkinek lehet saját véleménye persze. :D

2018. febr. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!