Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a rock és a...

Mi a véleményetek a rock és a metal zenéről?

Figyelt kérdés
Én utálom az összes ilyen zenefajtát. Semmi értelme annak, hogy végig dobolnak, és közbe üvöltöznek, hörögnek, meg minden. A koncertekről meg ne is beszéljünk...tegnap kapcsolgattam a tv-t és az egyik adón egy részletet mutattak be a Rammstein koncertről. Ott pogóztak, örjöngtek, az együttes meg...húhh borzalmas. De ez az én véleményem, ha valaki a rockot szereti, én természetes, hogy elfogadom, hülyeségnek is tartom azt, hogy vannak olyanok, akik az alapján ítélnek meg valakit, hogy milyen zenét hallgat. Nektek mi a véleményetek erről az egészről? Én pl. rapp, hip-hop, pop, disco, stb zenéket hallgatok, nekem az jön be. Most arra is számítok, hogy valaki olyanokat ír majd, h fúj diszkós, stb. bu*i, azért remélem nem lesz ilyen. Én nem akartam ezzel megsérteni azokat, akik a rockot és a metalt hallgatják...
2010. máj. 7. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én például csak metált hallgatok néha rockot is de nekem a metálból is a brutálisabbak jönnek be (pl: Behemoth, Kronos) de metál összes fajtáját szeretem (kivéve nu metal) a többi zenétől mint pl a diszkó attól széthasad a fejem. Amúgy rengeteg olyan metál és rock van ami szerintem neked is tetszene. Például: Metallica, Black Sabbath, Korn, Bon Jovi stb


14/F

2010. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hello

Bocsi, úgy látom a lényeget kihagytam.

Régebben, úgy a tavaly nyárral bezárólag, én is hallgattam elég rockot, és aztán szépen eltávolodtam. Amikor láttam, hogy azokat a számokat, amiket én hallgatok, hogyan adják elő koncerten, egyenesen hányingerem lett. Aztán ahogy megismertem a rockereket (több ilyen ismerősöm van ma is), kialakult a véleményem erről a zenéről. Hosszú, vállig érő haj, tipikus öltözködés, arról meg ne is beszéljünk, milyen szokásaik vannak. ÉN NEM ÁLTALÁNOSÍTOK, MERT VAN OLYAN ROCKER ISMERŐSÖM, AKI TELJESEN NORMÁLIS ÉS JÓARC, DE NEKEM EGYSZERŰEN EZ A ZENEMŰFAJ NEM SZIMPATIKUS! Stresszlevezetőnek jó volt, de mostmár akkor is diszkót hallgatok ha ideges vagyok. A Rammstein koncertet már nem emlékszem melyik adón játszották be, de akkor úgy elszörnyülködtem, hogy 2 éve még én is ilyeneket hallgattam, amikor mág nem tudtam, milyen ezeknek az embereknek a stílusa, ill. milyen hangulata van egy koncertnek. Olyan elvetemült idióták voltak azon a felvételen, hogy be se mertem volna menni a koncertre. Amúgy az ismerőseim közül, akik eddig rockot, metált hallgattak, egyre többen átállnak a diszkóra. Én nem általánosítok, nekem ez a stílus 1szerűen nem szimpatikus. De mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat. :)

2010. máj. 8. 19:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Énis amikor előszr megnéztem egy rammstein interjút akkor csodálkoztam hogy ilyen normálisak[idézőjelben] csak mert a koncerten nem tűntek 100 asnak
2010. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 FFDP ***** válasza:
A Rammstein színpadi kiállása szerintem kiváló, nem tudom pontosan miről beszélünk, de egy csomó dolog amit a Rammstein csinál szimplán csak görbe tükör a társadalom felé, szóval ne őket kövezzétek meg, hanem magatokat *drámaian rád mutat* :D
2010. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
...............nem értünk 1et. mindegy ez van...........
2010. júl. 10. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!