Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az éneklésem...

Mi a véleményetek az éneklésemről? (ének+gitár) 19/F

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 23. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát hozzám képest egy kész Robert Plant vagy. Mondjuk ez nem nagy dicsőség, az én kappanhangommal vallatni lehet. :) De ettől függetlenül, ez egyelőre egy erős közepes. Nem annyira nyálas, hogy elkapcsoljam, ha megszólal az autóban, de nem is annyira szexi, hogy másnap eszembe jusson és mondjuk önszántamból meghallgassam. Egyelőre még kicsit olyan jellegtelen, mint a menzás kaja. Ha eléd teszik, akkor nagy duzzogva megeszed, de a végére már nagyon unod. Repetára meg már vesztegetéssel sem lehetne rávenni. :) De jó lesz ez, jó lesz ez. Kell bele egy kis karakter, egy kis íz és jó lesz. A gitározás meg hát... hát az rendben van na, most mit mondjak rá? Akkordkíséret, a 10 éves unokatesóm is elpengeti. :) De a funkcióját betölti és azt viszont tökéletesen.
2017. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
(Kritika:)Kezdetben talán énekelhetnél valami olyat,ami nem ennyire "mainstream grey music" mert ha az ember azt hallja, azt mondja magában, hogy "jó-jó,amit ez s gyerek csinál csak éppen nem vált ki belőlem semmit,meghallgatom és cső (max csak annyira emlékszek belőle hogy jól énekeltél)Volt benne talán egy sor,amikor "leesett a hangod" es nem úgy szólalt meg,hogy kellett volna.Szerintem irjál dalokat,ami nem akar megfelelni annyira a mai trendeknek,a lényeg hogy magadat add benne.Nem baj az ha elsőre nem megy :) Szerintem olyan dalokat is énekelhetnél amiket nem szeret mindenki,nem ennyire mainstream(olyanokat pl amit nem hallassz minden nap a rádióban stb:..
2017. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!