Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri elmenni egy Justin...

Megéri elmenni egy Justin Bieber Concerte? 13/l

Figyelt kérdés
Anyukámmal Június elején megyünk Svájca az ismerősünknöz akik Thun-ba laknak és mellettük 30 km-re Bern-be megy június 15.-én JUSTIN BIEBER!!! Mondtam Anyának hogy nagyon el szeretnék menni! Azt mondta oké, a jegyeket is kitudjuk fizetni! Amúgy a legolcsóbb ülős helyekre vesszük meg a jegyet. 2 kérdésem lenne! 1. Megéri-e elmenni? 2. Az olcsóbhelyen is jól fogunk látni?

2017. jan. 18. 16:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy ez MIÉRT buta dolog!!!!!
2017. jan. 20. 06:09
 12/23 secretagnes válasza:
Szerintem mindenfele keppen menjetek el:) en novemberben voltam es nagyon jo elmeny volt. Es ne aggodj jol fogsz latni a szek nincs kijelolve csak a szektor ott pedig barhova leulhettek.:)
2017. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegény anyukád, tudja mivel áll szemben? :(
2017. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, boldogabb lennék ha egy Paul McCartney koncertre mennél el.
2017. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt és anyukáddal el tudtok menni akkor úgy is el fogsz menni. Mindenki szeret olyan koncertre menni, ahol imádja az együttest/énekest. Megéri -e elmenni? Márt mért ne érné, ha szeretnél.

Viszont én azt nem tudhatom hol lesz a koncert, milyen a hely kialakítása, szóval ,hogy hogy fogtok látni, majd kiderül.

2017. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha drogos hülyegyerekeket akarsz látni, menj iskolába. Ha meg a justin bieber néven kiadott hanganyagokat akarod hallani, arra ott a Spotify. "Koncerten" is ugyanaz van, csak hangosabban.
2017. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Utolso! Justin nem drogos hulyegyerek -.-
2017. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Miért is nem? Drogozik, ezt mindenki tudja, és meglehetősen ostoba. Leköpi a rajongóit, részegen lehányja magát a színpadon, összetöri a gitárját mert attól kemény gyereknek érzi magát, alkoholt fogyaszt majd vezet, a szomszédjának a házát megdobálta tojással. Ezek után mit mondjak rá?
2017. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kínos csönd...
2017. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Hülyeség azt mondani hogy majd kinövi. Én is szeretem Justin-t már hat éve. A kérdés feltevőjének pedig azt mondanám hogy nagyon is megéri elmenni és lehet hogy a hátsósorokból nem látod majd ugyanúgy de ne hagyd ki mert a zene a lényeg.
2017. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!