Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esélye híresnek lennie...

Van esélye híresnek lennie annak aki zenél? (és még új)

Figyelt kérdés
Írtam egy dalt, az egészet barátaimmal csinálnánk(van program és van egy gitárosunk is) na de most nem ez a lényeg, hanem így mindenféle hátsó segítség nélkül lehetünk híresek, elismertek vagy egyéb? (nem ezért csináljuk, nekem pl. a számírás egyfajta önkifejezés)

2016. okt. 17. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván
2016. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felteszitek youtubra és ha van nézettség, tehát jól zenéltek, a számaitoknak jó a mondanivalója stb. akkor nyilván lehettek híresek. Manapság youtubon már elég ha telóval felveszed magad ahogy ismertebb zenék nightcore verziójára tátogsz és simogatod a hajad, rögtön lesz 20ezer követőd. Ha pedig a zenéitek igényesek akkor rajongóitok is olyan emberek lesznek.

De ha Justin Bieber vagy One Direction akartok lenni, ahhoz azért kell valaki aki felfedez és elkezd titeket nyomatni mindenhova, hogy minél többen megismerjenek és híresebbek legyetek, több koncert, pénz, tudod. Nem tudom, hogy ez hátsó segítségnek számít -e.

De youtubos szinten bármikor híresek lehettek.

2016. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!