Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a fontosabb az elektrom...

Melyik a fontosabb az elektromos gitárhoz? Az erősítő vagy a hangfal?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék valami jó minőségű erősítőt és hangfalat a gitáromhoz, amivel otthon és koncerten is tudnék zenélni. Ahogy nézegetem az árakat és a minőségeket, most jelenleg csak az egyiket tudom megvenni, vagy az erősítőt vagy a hangfalat. Melyik lenne jobb megoldás? Ha veszek egy normális gitárerősítőt és összekötöm egy hagyományos hangfallal, vagy veszek egy hagyományos hifierősítőt és összekötöm a gitárhangafallal?

Illetve ha később különböző márkájú hangfal-és erősítőm lenne, az jelentene-e valami problémát?



2016. dec. 7. 10:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ez lesz most a saját karácsonyi ajándékom :)
2016. dec. 8. 08:29
 12/21 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Oké.Örülök hogy megfogadod.Sok sikert hozzá.
2016. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Pazpalon kell fizetnem, ez az egyetlen hátránya a dolognak, ezt elfelejtettem írni.


A Kustommal mi a baj egyébként?

2016. dec. 8. 08:30
 14/21 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
A hangszórója kapásból gagyi.Meg 65ből 100w-osat zsír újan.Ez csak akkor lehet ha olcsó cuccokból van összerakva és kispóroltak mindent.
2016. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Emiatt akarok új cuccot venni, mert webáruházban tudom csak levásárolni a paypal számlámon lévő pénzt.


A Laney-ről min márkáról mi a véleményed? Jobb lenne, mint a Kustom?

2016. dec. 8. 08:51
 16/21 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, bocsi. 50 W-os kombó elég lehet próbatermi gyakorláshoz és kisebb helyen való koncertezéshez, vagy annál azért érdemesebb nagyobb teljesítményben gondolkodni?
2016. dec. 8. 08:55
 17/21 Gipsz Jakab24 ***** válasza:

Ha ilyen megszorítások vannak akkor a kustom is jobb mint a semmi vagy a hifi. A laney számomra ugyanaz a kategória mint a kustom.Egyik sem nagy eresztés.Max. vedd meg a kustomot, ha majd megengedheted magadnak eladod és veszel valami jobbat. Egyenlőre jó lesz.

50w az határ eset. Koncerten önmagában nem biztos hogy elég lesz. Úgy kell készülni hogy ki tudd lőni, mivel nem mindenhol van hangosítás és gyakran előfordul hogy azt is a zenekar oldja meg. Akkor elég.

2016. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy esetleg később eladom, és veszek helyette egy jobbat. Most sajnos abból kell gazdálkodnom, ami van. Mindenesetre tényleg nagyon hálás vagyok, nagyon sokat segítettél. Köszönöm!
2016. dec. 8. 09:25
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, nagyon hasznos válaszok voltak.
2016. dec. 8. 09:26
 20/21 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Nincs mit. Boldog karácsonyt :) Aztán amikor kibontod lepődj meg.
2016. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!