Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 20 wattos erősítőre köthetek...

20 wattos erősítőre köthetek 40 wattos hangszórót?

Figyelt kérdés
Mitől függ hogy milyen hangszórót köthetek rá? Az impedanciával tisztában vagyok, hogy nagyobbat kell rá kötni, de a teljesítmény még teljes a fejemben.

2016. aug. 3. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Köthetsz. Csak nem 40 watton fog szólni hanem 20-on.
2016. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán nem lesz olyan erőteljes de ekkora teljesítménynél talán annyira nem számít,azért egy 300 wattos erősítőre ne köss 100 wattos hangszórót mert akkor túl hajtja és lehet elfüstöl egy idő után, ha nagyobb teljesítményt kötsz rá csak nem tudja kihasználni teljesen.
2016. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőt, célszerű nagyobbat használni, kisebbet semmiképp. Az impedanciával viszont nem vagy tisztában, az inkább maradjon csak az eredeti értékű.
2016. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy az impedanciával? Dehogy vagy.. Ne haragudj de hol hallottál te ilyet hogy nagyobbat kell rákötni?
2016. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom az impedanciát, csak rosszul fogalmaztam. Nagyobbat, vagy ugyanakkorát szabad rákötni, kisebbet semmiképpen sem.
2016. aug. 5. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát látom hogy tudod. :D

De igen köthetsz rá kisebbet is. Bizonyos esetekben teljesen mindegy milyet kötsz rá, más esetekben meg egyáltalán nem mindegy hogy kisebb vagy nagyobb, csak ugyanolyat. Tehát szó nincs ilyen szabályról hogy kisebbet lehet.. nagyobbat lehet..stb.

2016. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!