Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám visszaszerezni...

DariusMorbi kérdése:

Hogyan tudnám visszaszerezni a hangomat?

Figyelt kérdés
Persze nem a sima clean vocal-ra gondoltam hanem a mélyebb growl-ra és a magasabb scream-re. Eddig Whitechapel, Suicide Silence, Behemoth, Thy Art és egyéb zenék nagyon mentek de egy egyszerű torokgyulladás után a hörgéses technikám eltűnt a scream-ből pedig annyi maradt amiből egy bring me the horizon-t tudnék kihozni ami lássuk be elég bánat. Tudnátok valami módszert ajánlani ami vissza tudnám nyerni selymes dobhártya rekesztő hangomat? :)

2016. nov. 13. 22:04
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Torokgyulladás után nekem is szokott néha ilyen lenni, mivel gyulladás közben nem gyakorolsz (jobb esetben), és kicsit kiesel a formádból ez talán érthető..

Egyszer volt, hogy 2 hétig 1 percet sem gyakoroltam + a 2. héten volt alkohol is napi szinten, és mikor újra gyakorolni kezdtem minden hang erőtlen volt ami előtte jó volt.. Persze újra elkezdtem és egyszerűen 2-3 nap alatt fokozatosan visszaerősödött, és ugyan úgy ment mint előtte. Mennyi idő telt el a gyógyulásod óta?

2016. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb egy hónap de újra elkezdtem próbálkozni vele, kicsit talán erőltetve is. Viszont meg kell mondjam hogy elég hatásos volt. Legalábbis ahhoz képest amilyen eddig, én nagy előrelépésként tekintek rá.
2016. nov. 17. 18:18
 3/4 anonim válasza:

Hajrá akkor :D

Sok sikert hozzá :)

2016. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszkösz! :D
2016. nov. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!