Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jackson JS11 Dinky gitár...

Smici98 kérdése:

Jackson JS11 Dinky gitár tetszett meg, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Valakinek van pozitív, negatív tapasztalata ezzel a gitárral kapcsolatban?

Kb. pont ennyi pénzt tudok rászánni, és szeretném tudni, hogy megéri-e.


2016. szept. 9. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez talán a legolcsóbb jackson ha jól emlékszem,ezek szerint max 50-et szánsz gitárra,ennyi pénzért én nem vennék újat inkább próbálnék használtat nézni (60 ért vettem használtan 100 ezres márkás gitárt és piszkosul megérte).Szóval ha egy jó állapotú darabot megbízható eladótól kifogsz nyerhetsz az árán és a minőségén is jócskán.Nem feltétlenül a drága a jó.Ajánlom neked hogy nézz körül gsfanaticon,de ha szeretnél írj nyugodtan én is hetente nézem a kínálatot tudom melyik érhetné meg ott ha nincs baja,és megbízható az eladója
2016. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem az oldalt. Gondoltam, hogy használt jobban megérné, és az talán be is van állítva (nyak, oktáv stb...). Csak azért teljesen más egy új gitárt venni amit magának érezhet az ember mint egy használtat...

Köszönöm a választ! :)

2016. szept. 10. 13:02
 3/3 compactegon ***** válasza:
abszolúte nem. például: egy jackson dk2m gitár most újan 99000. használtan japánt kapsz 110-130 között, igaz klasszisokkal jobb hangszedőkkel, bundokkal, meg úgy án-blokk jóval kellemesebb faanyaggal. plusz a régi floydos rendszerek (általában) jobbnak számítanak. csak használt gitárom volt eddig, sosem bántam meg. ha megveszed, onnantól a tied ;) üsd le pár helyen a festéket ha csak ez a bajod, mindjárt egyedileg a tied lesz :)
2016. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!