Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik tisztába vannak a régebbi...

Akik tisztába vannak a régebbi híres zenékkel, es melyik zene lehet?

Figyelt kérdés

Úgy 2009 és 2011 között hallotam... Annyit tudok hogy valami rock (vagy hasonló stílus volt), férfiak/férfi énekelték/te. Csak egy darabjára emlékszem, ritmusos volt picit a dobra emlékeztett, de eletromos gitár volt... Szerintem. : na na na na na NA. NA. na na na na na NA. NA. na na na na na naaaaaaaaaaaaaaa na na na ninaaaaaaa.


Kerestem már, a dalszövegébõl semmit nem tudok, csak az hogy angol és hogy híres szám volt. Akkor hallotam úgy 2x a rádióban és aztán soha :/ azóta nem hagyot békén. Kezd az õrületbe kergetni.

Tudom hogy szinte semmit nem tudok róla, de nagypn hálás lennék hogy ha valami ötletetek van, akkor osszátok meg :)

Elõre is köszi!



2016. aug. 26. 00:54
 1/4 csigusz27 ***** válasza:
2016. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Hoppá, erre a számra én is nagyon ráfüggtem egy időben.

Foadni mernék, hogy My Chemical Romance-től lesz a Na na na. Egész véletlenül pont 2010-ben adtak ki hozzá videoklipet, szóval az évszámot is jól lőtted be :)

https://www.youtube.com/watch?v=egG7fiE89IU

2016. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Végre találok egy friss kérdést ilyen témàban,aminél ilyesmi stílusban keresnek,na mondom végre, megváltom a világot,learatom a babérokat,szupervumenként fogok meghalni,erre nem lenyúljátok a dicsőséget? :D Köszi srácok! Egyébként marha jó zene ám!! :D
2016. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Duran Duran?
febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!