Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok népszerű, híres,...

Hmarci97 kérdése:

Tudtok népszerű, híres, gitáron játszható magyar zenéket?

Figyelt kérdés

Olyan zenéket keresek, ami magyar, manapság felkapott, ismert, a rádió is adja pl, vaagy interneten többször találkozni vele. Nem ,,tábortűzes zenék" kellenek feltétlen. Hanem szórakozásból, egy jo bele való zene, ami mindenkinek tetszik ha eljátszom, s persze gitározok is melle. Nagyon örülnek, ha irtok párat!

Ja, és ha ukulelés számokat tudtok, azert 1000lájkot küldök :)))))) (abból johet angol is. )



2016. máj. 29. 23:48
 1/4 anonim válasza:

Szerintem 30y számok többsége játszható gitáron, és nagyon jók. :)

Kispál és a borz, Kiscsillag számok (bár ez lehet, hogy már annyira nem népszerű, az eggyel ezelőtti generáció zenéje, de ezek is dallamosak, és a szövegeik is nagyon jók).

2016. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Junkies akusztikus gigjét keresd meg a neten, szerintem beszarás. Ukulele: Brown eyed girl,(Van Morrison), Here comes the sun,
2016. jún. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huu, koszonom szepen mindenkinek!!! :)) jók ezek :))
2016. jún. 1. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Még most is sokan hallgatnak Tankcsapdát, engem mindig akarnak, hogy játsszam el az egyszerű dalt, de sose tudom, pedig tényleg egyszerű pár akkord :D
2016. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!