Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan zenéket keresek, amik...

Olyan zenéket keresek, amik most slágerek mondjuk egy farsangkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy teljesen le vagyok maradva, nem ismerek egy mai híres előadót sem, és zeneszámot sem. Tudom, enélkül nem lehet élni! De szeretem a zenét, de eddig csak a rap-ig terjedt a látóköröm. Szeretném kiszélesíteni. Van nagyon kevés szám amit ismerek, Demi Lovato-tól a Cool for the summer, meg Katy Perry neve is ismerősen cseng. Tudom nagyon nagyon gáz, de segítsetek. Vannak nagyon híres számok amiket már sokszor hallottam tesiöltözőbe a lányoktól, vagy sulis bulikon, farsang, szalagatvató utáni party. De most eszembe jut egy számban egy részlet: shake, Shake, skake. Minden bulin van ez a szám, de nem ismerem se az előadót, sem a címét. Segítetek hogy írtok ilyesmi modern számokat, és előadókat?!! Köszönöm! 17/L

#zene #nyár #Demi Lovato #híres számok #modern előadók #cool for the summer
2016. jún. 21. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=nfWlot6h_JM


Egyébként ha csak szimpla slágereket szeretnél, akkor nézz fel egy nagyobb rádió oldalára. (Pl.: Class fm) Ott rengeteg mai slágert játszanak a legnépszerűbb előadókról.

Hogy néhányat említsek:

-Maroon 5

-DNCE

-Coldplay

-One Direction

-Fifth Harmony

-twenty one pilots

-Justin Timberleake

-Adam Lambert

-Jason Derulo

-Justin Bieber

-Bruno Mars

-Zara Larsson

-Jess Glyne

-Taylor Swift

-Katy Perry

-Sia

-Rihanna

-Mike Posner

-Alan Walker

-Ariana Grande

-Shakira

-Adele

-Shawn Mendes

-Nick Jonas

-Calvin Harris

-Avicii

-Kygo


Egy kicsit kevertem a női és férfi előadókat, de ahogy jöttek, úgy írtam. A felsorolásban ott van a mai legnagyobb előadók közül elég sok. (Ők olyan előadók, akik a legtöbbet játszottak között vannak a legnagyobb rádiókban, többnyire könnyűzene, POP.)

2016. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm, ha valak még tud, akkor írjon bátran! :)
2016. jún. 21. 16:30
 3/3 Mia_may ***** válasza:
Töltsd le a Spotify nevű alkalmazást telóra és/vagy a gépedre és hallgasd a toplistákat. Szuper zenéket lehet találni meg van vagy 1.000.000 féle lejátszási lista és minden előadó.
2016. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!