Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjek el DJ-zni?

Hogy kezdjek el DJ-zni?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok, szóval bulik kizárva, felszerelésre meg nincs pénzem. Milyen programokkal kezdjek? (fizetősöket is írhattok, nCore megvan) Hogy kezdjek bele? Youtubera felraknék pár mixet, latin, amerikai, és más stílusokban is. Online DJ kurzusokra feliratkoztam, de jöhetnének DJk-től is tippek. Köszi! :)

2016. aug. 8. 14:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13#

20 éve foglalkozom zenével. A monitorozást arra értettem, hogy monitort bámulni.

És ha elolvastad volna. A lényeg benne van: a hallás. Anélkül csezshetsz mindenféle dj szar szoftvert.

15 évig zenéltem bakelitről.

2016. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Zlevii válasza:

Előttem levő jól írja, hallás kell, és ahhoz hogy értékelhető zenét készíthess, egy olcsóbb lehallgatórendszerre/ fejhallgatóra mindenképp szükséged lesz. Programok meg amiket tölts le: Ableton vagy FL studio DAW-nak, NI massive, Sylenth 1 és nexus VSTi-nek. Ezek elkezdeni jók. Effektek meg elején még jók a beépített FL/ Ableton pluginek is :)

Ez így elsőre biztos bonyolult nagyon, olvasgass a témában :) musicdivision.hu t nagyon tudom ajánlani, de ha van konkrét kérdésed írhatsz nekem is privátot

2016. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!