Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjek el DJ-zni?

Hogy kezdjek el DJ-zni?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok, szóval bulik kizárva, felszerelésre meg nincs pénzem. Milyen programokkal kezdjek? (fizetősöket is írhattok, nCore megvan) Hogy kezdjek bele? Youtubera felraknék pár mixet, latin, amerikai, és más stílusokban is. Online DJ kurzusokra feliratkoztam, de jöhetnének DJk-től is tippek. Köszi! :)

2016. aug. 8. 14:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
műhaj, műmell, műajkak, jó s*gg és mehetsz!:)
2016. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. :D
2016. aug. 8. 18:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy.
2016. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve rakj fel egy mixvibest, szerezz egy 5.1-es hangkártyát, frontba a speakereket, rearbe a fülest, konfold be a mixvibest, tölts be egy nagy rakás zenét, számoltass bpm-et aztán hajrá.
2016. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja, és a régit ajánlom, az még klasszikus, Mixvibes 5.02 van nekem fent. De amúgy az se mindegy, hogy élőben akarsz keverni, vagy studiómixet készíteni.
2016. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Először is: Teljesen 0-ról indulok, szóval hol lehet ezeket a fogalmakat megtanulni, amiket leírtál? Mert nekem ez még kínai.

Másodszor, először csak mixeket, de aztán majd később mindkettőt. :)

2016. aug. 8. 18:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Igazából semmi extrát nem mondtam, azért jó az 5.1 több csatornás; a frontba (első hangszórók) mehetnek a hangfalaid, a rearbe (hátsó) mehet a fülhallgató, ezzel tudsz monitorozni, azaz úgy belehallgatni egy zenébe, hogy csak a fülesben hallod. BPM az beat per minute, azaz ütem percenként, ez határozza meg a számok sebességét.
2016. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a studiómix semmi extrát nem jelent, csak annyit, hogy nem valós időben játszod a zenét, hanem összeollózod gyakorlatilag, nem arra gondoltam hogy több millió forintos cuccal bólogatsz egy üvegablak mögül.
2016. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Te DJ vagy? :)
2016. aug. 8. 19:18
 10/22 anonim ***** válasza:
Dehogy, sőt már nagyon nincs is időm szórakozni ilyesmivel, csak gyűjtöm a zenéket hogy egyszer összetákolok belőlük néhány mixet, de sajnálom már rá az időt.
2016. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!