Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BMTH Follow You? Többi lent.

BMTH Follow You? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valahogyan közeleg az év vége, és nem tudom miért, de ettől a számtól gombóc lesz a torkomban... Nem rossz, inkább kellemes érzés!Érzelmeket hoz elő belőlem. Eléggé mély érzéseket... Ti hogy vagytok vele? :) Már aki ismeri, és nem elsőnek hallja...

2016. ápr. 15. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ohh, és még hozzátenném, hogy nem szerelmi érzéseket... Nem tudom, hogy ez most a túlérzékenységem miatt lehet, vagy valami más miatt!
2016. ápr. 15. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a régi metálosabb számaik jönnek be, de azért jó szám, belőlem is kellemes érzéseket vált ki (És nekem sem szerelmi érzéseket) ^^ Meg jó emlékeket hoz fel :)
2016. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik. Bennem is valamilyen jó érzés van. Mintha felszakítana valamit a lelkemből. Bár a klippje nem tetszik:D
2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Hát a klippje nem adja jól át a szám üzenetét. Imádom amúgy. De nekem nem kell a follow you ahoz, hogy elkezdjek bőgni. Nekem elég ha valaki beszól, aszt otthon vágok.... És amúgy tudom, hogy ez nem normális. .-.
2016. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!