Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BMTH rajongók! Nektek tetszik...

BMTH rajongók! Nektek tetszik a Happy Song?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, már legalább 20-szor meghallgattam :D

Sokaknak nem tetszik, mert nem olyan, mint a Suicide Season, vagy más régebbi albumuk hangzása. Szerintem jó, hogy fejlődnek, változnak, ez természetes. Nem lehet minden daluk és albumuk ugyanolyan, akkor unalmas lenne. Olinak pedig az énekhangja is tökéletes.

Amikor csak a címet olvastam, kicit fura volt. A happy song nem illik hozzájuk annyira :D de meghallgattam, és már értem a címét, a szövegét pedig imádom. Tökéletes, mint minden BMTH szám. :)

2015. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hihi én is kb. ennyiszer hallgattam meg:D
2015. júl. 15. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 1. Kommentelővel! Imádtam a szöveget, a zenét, Oli hangját egyszerűen mindent! És annyira megfogott belőle ez a mondat: "There's a voice in my head says I'm better off dead." Néha annyira ilyen érzésem van na és az is igaz,hogy "Szóval énekelj! Gyerünk énekelj! Egy kicsit kib*sz*ttul hangosabban! Egy kicsit kib*sz*ttul hangosabban! Míg sokkal jobban nem érzed magad! " Nagyon igaz! És mindig segít a rosszabb napokon. :)
2016. ápr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kedvenc dalom az albumról.
2017. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az album egyik legjobbja
2023. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!