Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallotta már valaki AURORA új...

Hallotta már valaki AURORA új albumát? Vélemények?

Figyelt kérdés
Hallotta már valaki itt az All My Demons Greeting Me As A Friend-et? Kíváncsi vagyok, kinek mi a kedvenc dala, mi a véleménye az egész albumról. Nekem az Under The Water és a Wisdom Cries lett a 2 nagy kedvencem.

#album #énekesnő #Aurora #Aurora Aksnes #All My Demons Greeting Me As A Friend
2016. márc. 20. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:
ne ilyen sokan gyerekek
2016. márc. 22. 22:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a Lucky, Winter Bird és Warrior a kedvenceim, de az egész album egy csoda. :3 Vártam, de így is meglepett.

Viszont a Wisdom Cries nem is rémlik.

Amúgy még nem találkoztam olyan magyarral, aki ismeri még, úgyhogy örülök. :)

2016. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenképp hallgasd meg, nagyon szép benne a hangja, és egy kicsit ijesztő is, de remek dal. :3 Örülök, hogy te is ismered.

Mész a koncertjére a Szigeten? :)

2016. márc. 27. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg nagyon hátborzongató a Wisdom Cries. Csak most hallgattam meg, mert eddig sohasem jutottam az albummal. :(

Jön a Szigetre? :( Sajnos vidéki vagyok és azért annnnnnyira még nem vagyok rajongó, hogy felmenjek miatta. :D Te mész majd?

2016. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Imádom Aurorát! Még nem találkoztam olyannal, aki magyar és ismeri. De jó! :) Tudom, hogy elég későn válaszolok, de nekem az I Went Too Far és a Black Water Lilies a kedvencem. De igazából mindegyiket szeretem.
2016. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Előző előtti: nem, nem megyek.


Utolsó: nekem már volt szerencsém többel is váltani pár szót, youtube-on, a kommentek közt több magyart is szoktam találni. :)

2016. júl. 22. 10:01
 7/10 mythicviolet válasza:
100%
Én is nagy Aurora rajongó vagyok, a Szigetre viszont sajnos én sem tudok menni. :( Remélem, hogy majd valahol tudom élőben nézni. Kedvenc dalom egyébként a Through The Eyes Of A Child, Black Water Lilies, Under The Water, Wisdom Cries, Running With The Wolves, Warrior. :DDD
2016. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ ne, ez ma volt, pedig láttam, hogy volt élő közvetítés is youtube-n, de kiment a fejemből. :c
2016. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mythicviolet válasza:
Lehet, hogy kicsit késő a válasz, de nem volt élő közvetítés. Csak lehúzások.
2016. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a kedvenc albumom a Viszlát Iván, '89-ből:D
2020. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!