Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SX vst57 gitárról vélemények?

SX vst57 gitárról vélemények?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kis kezdő gityó. Jobb mint egy bullet squier.
2016. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dícsérik őket, a legolcsóbb nagyon alsó kategóriás gitároknál, Stagg, Harley.., J&D, és társainál egyértelműen jobbak az SX-ek, az elmondások szerint. Squire bulletnél szintén... A Bullet feletti Squierek viszont már jobbak talán
2016. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg mindenhol azt hallom hogy használhatatlan

Láttam is videókat róla, és egyszerűen nincs rendes basszusa, nehezen lehet lágy hangokat kipréselni belőlük. Az SX erősítők képtelenek a basszusra, zörögnek, rossz rajtuk a torzító és nagyon fémes hangzása van.

Én azt mondom, hogy használtan többet kapsz majd' 40 ezerért, használtan 30 ezer alatt lehet szerezni cort x-1-et vagy jackson dinky gloss js 11-et, ami jobb kategória mint az SX

De ha újonnan kell, jobb választás egy cort vagy egy Jackson

De írd le milyen stílusú zenét szeretnél játszani, és mennyit szánnál rá, az alapján könnyebben tudunk tanácsot adni.

2016. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Ki beszélt itt erősítőről? Amúgy meg baromságokat beszélsz. Az hogy egy metálbaltának több a basszusa az normális dolog a hosszabb menzúra és a humbucker pu miatt. De lehet hogy a kérdező éppen nem 0-ban akarja rángatni az e-t valami hörgős hulladékra hanem gitározni akar. Akkor meg az SX-ek a legjobbak 50k alatt.

2016. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Néhány éve vettem egy balkezes feketét a GSFanatic-on használtan, mert megtetszett és olcsó volt. Ha jól emlékszem 22000, vagy 24000 ft volt. Teljesen újszerű, hibátlan gitárt kaptam ennyiért. Jól összerakott, kényelmes, szép darab. Nekem tetszik a sárgított juhar nyak, a safety string post-os wintage jellegű kulcsok. A test lakkozása szép, de messze alatta marad pl. a mexikói Fender sztratóm lakkozásának. A fény felé tartva látszanak a fa apró egyenetlenségei. A pickupokat megmértem, hajszálra megegyeznek a Fender Original '57/'62 strato szett (jelenleg 66 900 Ft a Hangszerdiszkontban) 5,6 ohm-os ellenállásaival. Egy Fender Mustang 3, 100w-os modellezős erősítőn próbálgatom. Ízlés dolgában nem lehet/érdemes vitatkozni! Szerintem igazi csilingelős sztrató hangja van, amire egy vst57 nevű gitár esetében számítanunk kell. Szerethető darab, nekem így szól:www.youtube.com/watch?v=D2RmzY|I|co
2016. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!