Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a vélemények erről a...

Mik a vélemények erről a gitárról? Kezdő vagyok. Tanulni szeretnék.

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 30. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdő koromban én egy Cortot vettem 40k ért.

De véleményem szerint nem éri meg szettben vásárolni mert abban is amit linkeltél a gitár alig érhet 5000 Ft-ot...

2014. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnkék drága gitárt venni. a 40 más sok.
2014. okt. 1. 06:14
 3/6 anonim ***** válasza:
ha minnél olcsóbban akarsz minnél jobbat venni, akkor használtat vegyél. Nem kell attól félni hogy rossz lesz, egy gitáron nincs sokminden ami elromolhat, és ha valami rossz is rajta, azt észreveszed amikor kirpóbálod
2014. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem tudok rajta játszani. Nálam a kipróbálás annyi lenne hogy megpengetem a húrokat, és azt mondom hogy király, mert zenél.
2014. okt. 1. 22:21
 5/6 wolfy233T válasza:
Szerintem vedd meg. Siman megeri az alapokhoz. Az hogy most kezdesnek veszel egy 40k-s gitart holot mit tom en ugy dontesz egy honap milva hogy mesem akatsz gitarozni inkab dobolni akarnal, akkor ott alsz a gutaral es pesrse csak kevesebbel josz ki. De azert erted a lenyeget.
2014. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem közben egy másikat. 19 ezerért. ma jön meg ha minden jól megy. :)
2014. okt. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!