Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor totálisan ez a...

Most akkor totálisan ez a magyar zenei mentalitás, vagy a Viva lett ilyen totál aberrált?

Figyelt kérdés

Kajolás közben egyszer csak rákapcsoltam a vivára...ment egy magyar előadó,(ha megölsz sem tudom hogy ki)a szerelemről éjjnekelt,semmi új,"ne hagyj el","jóleszek","babám" de közben meg...a háttérben TOTÁL FÉLMEZTELEN SZTRIPTÍZTÁNCOSOK VONAGLOTTAK!

És végignéztem!!!Nem hittem a szememnek!Totálra kiesett a kaja a számból!

A pasason meg totálnagy armani napszemcsi,és totál vagányul dobálta a karját!És olyan totál kúlosan ingatta a fejét!De csak ennyi...Totál ennyi!


2010. márc. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad Vivát nézni,én betiltanám.a román zenecsatornák is jobbak!!!nem is ismételnek annyit
2010. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy a magyar Viva még itt Angliában is hírhedt a zenekedvelők körében. Ez szerintem sokmindent elmond.
2010. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó válasz csak annyit mond, hogy Angliában is ugyanolyan szar a zenei ízlés.
2010. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt kifejthetnéd, mert rohadtul nem értem. De sokkal valószínűbbnek tartom, hogy te vagy az idióta. Így megpróbálkozhatnál azzal, hogy elmagyarázod.
2010. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülek, hogy 2 sorból sikerült leszűrni, hogy idióta vagyok. Kezdjük ott, hogy hiába szóltál le a véleményem miatt, mert neked ugyanúgy megvan a sajátod (gondolom én) a metálzenéről. Sőt, hadd tippeljek, szerinted a folytonos ordibálásnak és hörgésnek semmi értelme (ez az egyetlen érv, amit fel szoktak hozni, az már más kérdés hogy ez az egy érv is megalapozatlan). Vontam ezt le abból, hogy a Viva védelmébe kelsz, ami ilyen zenéket nem sűrűn sugároz.

Tehát gondolom te is, mint minden divatstílusú, technot, rappet, hip-hop-ot hallgatsz, ezzel nincs is semmi baj, mert ebben a műfajban is vannak igényes számok, bár elég ritka, de van. Viszont amit a Viva művel, az teljesen a legalja. Kiválogatja a zenei felhozatalból a legmondvacsináltabb "celebeket", akiknél sablonosabb dallamokat és semmitmondóbb szövegeket még a szakavatottak is nehezen hoznak össze. Az emberek meg erre verik a nyálukat, "jajj, lejátszotta a viva, milyen jó, vegyem meg most?".

Persze, ezekre ugyanúgy el lehet bulizni, mint a TCS-re, Depire, stb zenékre, de aki igényes muzsikát akar hallgatani, az ezeket messzire elkerüli, mert... szóval az én értelmezésemben szarok.

2010. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aha. Én azt írtam le, hogy még itt Angliában is hírhedt.


[link]


Vagyis. Én zeneakadémián tanulok (ahol egyébként tanultam olyan énektechnikkat, mint a death growl, vagyis "hörgés"), és sokszor hallottam, hogy zeneértő arcok a magyar Viván poénkodtak. És igen, a TCS meg a Depi pont az a színvonal, amit a Viván lehetne nyomni.


Tehát abból, hogy nem tudsz értelmezni egy elég egyszerű mondatot, valamint ilyen rizsát lenyomsz, amikor fogalmad sincs rólam, tulajdonképpen sikerült igazolnod amit állítottam. lal

2010. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ugyanaz a véleményünk, de ahelyett hogy kijavítanád az egyértelmű tévedésemet (amit megtettél a "rizsa" után), inkább leidiótázol. Nincs kedvem vitatkozni, én voltam az első hibás, fogadd őszinte bocsánatkérésemet. És grat a zeneakadémiához.
2010. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

HÁJLIHÓÓÓÓ!

Akkor totálisan egyetértünk?Mindketten gyalázatosnak tartjátok a Vivát,legyen ez a "vezércsillag".

Ilyen totál pocsék zenei felhozatalt még nem láttam.Hallottam.És még az a kérdés hogy hogy tehetnek egy(semmitmondó)szerelmes dal alá olyan videóklippet ahol félpucér nők táncolnak?Hallottatok már ilyet?Ez totál brutál!Régen pedig még néztem is.Alig 4-5 éve volt,akkor még adtak normális számokat,és nem volt akkora a "celebezés"

Már csak az interneten hallgatok számokat,a Vivát pedig totálisan próbálom kitörölni az életemből.Még egy olyan zenecsatorna van amit örömmel nézek...

Vh1

Mindig van olyan szám,ami megfelel az ember ízlésének.Van Freddy Mercury,Beyonce,Marilyn Manson,Michael Jackson,mai zene ,régi zene,pont ami kell!Nincsen divatzene b*sszameg!Totál!

Anno én kedvelem a metált,de csak azt amelyikben nincs annyi ordítás,szeretem a "kemény" zenét,de csak ha van szövege és áthatja valami.Jó a hörgős is,szeretem,de sajnos megfájdul tőle a fejem.Mint a Techno.Jó ha van egy jó ritmus,és nem annyira tüctüc,de akkor is az agyamra megy.Jó lenne ha a Viva megpróbálna minden zenei stílusból adni egy kicsit a népnek.Az eklektikus emberek is had örüljenek!Mintén...de most totál komolyaaaaan~~~!

Kiröhögtök ha azt mondom jó lenne ha adnának valamilyen új adón klasszikus zenét?Ha igen,ha nem,én örülnék!Veeeee~~!J.S.Bachot a népnek!!!

2010. márc. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!