Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem születnek már 80-as...

Miért nem születnek már 80-as 90-es évekbeli féle dalok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kell ismertetni ezeket a dalokat, aki rágondol azonnal elfogja az a bizonyos érzés...


Hogyhogy egyre igénytelenebb zenék születnek?


Lenne létjogosultsága olyan zenének, ha valaki ma a régi 90-es évekbeli dalokhoz hasonlót próbálna kreálni? Vagy elfogytak az akkordok?


2016. jan. 10. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, olyan érdeke,s hogy mindenki a 90-es éveket várja vissza mostanában. Amikor általános iskolás voltam (99-ben kezdtem), akkor a 90-es éveket tartották a modern zene legaljának.


Amúgy minden zenei korszaknak megvan a maga ideje, semmi se állandó. De pl. az indie rock akkoriban indult, és csak nálunk nem menő.

2016. jan. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Születnek!!! Csak nincsenek fel kapva sajnos.... Én is ilyen zenéket gyártok, 80-as 90-es évek stílusút főként klasszikus eurodancet. Igény is lenne rá hidd el.
2016. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel nagyon nem értek egyet. A 90-es éveket akkoriban sem szidták csak legyintettek rá. Ennek ellenére mindenki tudna rengeteg slágert felsorolni azokból az időkből, amit mondjuk nem mondhatunk el a 10 évvel ezelőttiekről.

Amúgy készülnek most is olyan stílusba, csak nincs hol találkozz velük, nincs meg az arra formált igény és közönség. Viszont ha jól megfigyeled annyira gáz és tré volt a 80-90 évek zenei világa, hogy azóta minden nagyobb slágert így vagy úgy de feldolgoztak.

2016. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Születnek, de a média csak az igénytelen szarokat nyomatja.
2016. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!