Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki letudná ezt fordítani...

Valaki letudná ezt fordítani nekem? (Úgy hogy megértsem. Tehát nem a webforditás fordítására vagyok kíváncsi. )

Figyelt kérdés

\Köszönöm előre is. /


http://www.youtube.com/watch?v=TBKz6qFyUOU


"Morning, Marshall."

"Morning, doc."

"So we're discharging you today, how are you feeling?"

"Anxious."

"Anxiety?"

"Well, anxious to get home, anxious to get back into the world. Nervous."

"Nervous? C'mon, Marshall, you're a big boy now. Sounding like a bit of a baby, you can do this. You found a sponsor yet?"

"Um, not yet. I mean, but when I get back"

"Well, if you find one, you find one. If you don't, you don't."

"Well, yeah, I mean I godda start going to meetings first and... Wait, what?"

"Well, you don't absolutely have to go to meetings and it's not like like a requirement that they fit into your shedule, we know you're a busy person."

"But I thought sobriety was the most important thing?"

"So what else are you thinking?"

"Um, well, I know I godda start practising the steps, and I mean learning them, and start being able to apply them."

"Steps?"

"Yeah, steps."

"There's a lot of them, aren't there?

"Well, twelve."

"Christ, I don't even know them all."

"Really?"

"Anything else?"

"Um, well, I mean the only other question I have was like, what do I do if I find myself in a situation where maybe somebody is drinking around me or something like that and I get tempted to?"

"Take a drink."

"What?"

"Take a drink and y'know, take the edge off."

"Take the edge off? Man, if I ever take a drink I already know what that's gonna lead me to."

"What, you mean these?" *shakes pills*

"Man, what the fuck!?"

"Marhsall, what's the matter, darling? Having some doubts already? Marshall, you can't leave me, you'll never leave me, Marshall. We'll always be together, Marshall. Marshall...? Marshall!?

"No, no, no, no, NO!"


2010. márc. 20. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=iaCyEi_xMsE


ez is jó lenne de nem muszáj. : )

2010. márc. 20. 22:05
 2/2 anonim válasza:

Nah hát vmi ilyesmi


Az Eminem egy elvonó intézetben van, véget ért a kezelés, mielött hazamenne a dokival beszélget.


doki: reggelt Marshall

em: reggelt doki

doki: Tehát ma kiengedünk, hogy érzed magad?

em: Nyugtalanul (gondterhesen)

doki: Félsz? (aggódsz?)

em: Hát.. félek hazamenni, félek visszatérni a világba... Rettegek

doki:Rettegsz? Gyerünk Marshall nagyfiú vagy már, ez ugy hangzott minthe egy kisgyerek lennél, meg tudod csinálni. Találtál már támogatókat?

em: Még nem, majd amikor visszatérek

doki:Hát, ha találsz, akkor találsz, ha nem akkor nem

em: Hát, elöszöl elkezdek csoportfoglalkozásra járni és várok, mi?

doki: Nos, nem feltétlenül kell eljárnod a foglakozásokra, ez nem olyan mint egy követelmény. És ha belefér az időbeosztásodba, tudjuk hogy elfoglalt vagy

em: hát igen, de a józanság (tisztának maradni) a legfontosabb dolog

doki: és mi mást gondolsz?

em: hát tudom hogy gyakorolnom kell a lépéseket, mármint hogy meg kell tanulnom őket, hogy képes legyek alkalmazni

doki:A lépéseket?

em: igen a lépéseket

doki: sok van belölük, nemigaz

em: de, 12

doki én sose tudtam őket teljes egészében

em: tényleg?

doki: Még vmi?

em: még egy kérdésem van. Mi van akkor ha egy olyan helyzteben találom magam hogy vki iszik melettem és én megkivánom

doki: igyál egyet

em: mi

doki: igyál egyet és sétálj el (fordulj sarkon, tartsd a mértéket, ne csábulj el)

em: menjek el? Ha iszok egyet, akkor már tudom hogy hova juttat engem

doki: mit értesz ez alatt? (egy doboz gyogyszernek a zörégse hallatszik)

em: mi a szar ez?

egy hang:Marshall

mi a baj kedvesem? Csak nem akadtak kétségeid. Marshall, nem tusz elhagyni,sose fogsz elhagyni, mi mindig együtt maradunk marshall

2010. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!