Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 200ezerből a legjobb gitár+erő...

200ezerből a legjobb gitár+erősítő kombó?

Figyelt kérdés
Multieffekt nem baj, ha belefér. Karcsú nyakat szeretnék, lehetőleg fehér vagy fekete színben, Strato vagy Explorer alak, 24 bund nem fontos, de jó, ha van, tremolóra abszolút nincs szükségem. LTD-vel van nagyon jó tapasztalatom (EX-400 volt, amíg bátyám el nem adta :'( ), azoknak is tetszik legjobban a design, főleg a fej része. Más feltételem nincs, ha lehet, akkor legyenek fedettek a pickup-ok (csak mert szerintem jobban néz ki, amúgy mindegy).

2015. nov. 13. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] Ezt néztem, ez jó, ugye?
2015. nov. 13. 21:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Hangszert csak használtan. Ezért a pénzért milliószor jobb gitárt lehet kapni. Egyébként meg ha ennyit szánsz gitárra, 40k-ból nem fogsz jó erősítőt találni.
2015. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mire kell az erősítő?

Szobajáték? Próba? Koncertképes legyen-e?

2015. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szobajáték, csak úgy magamnak játszogatni, de akkor is szeretném, ha minőségi lenne. Ha majd fejlődök eleget, videózni is szeretnék, de semmi koncert, vagy ilyesmi nincs tervben. [link] erősítőnek ezt néztem.
2015. nov. 14. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy semmi, szerintem ne ezt vedd. Roland kombókat ajánlom, használtan.
2015. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, utánanézek. Valami gitár ajánlat? Akár használtan
2015. nov. 14. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrét hangszert nem tudok ajánlani, neked kell választanod ízlés szerint, de a GSfanatic-on nézz körül, rengeteg jó vétel van.
2015. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ott nézelődök, igazán semmi nem fogott meg, esetleg ez:

[link]


De a fentebb linkelt Jackson jobban tetszik.

2015. nov. 14. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Az sem rossz választás, csak ennyiért használtan sokkal jobbat kapsz. És semmivel nem nyújt kevesebbet egy használt gitár, sőt egyre jobb lesz a hangja, ahogy beérik. Csak jól meg kell nézni a nyakat, bundokat stb. hogy rendben van-e.
2015. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valamit néznél nekem? Én semmi szimpit nem láttam GS-en :/ Bár csak LTD-t, Jacksont és Ibanezt néztem
2015. nov. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!