Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más metal-osoknak mi baja van...

Más metal-osoknak mi baja van az én zenei ízlésemmel? Miért néznek le ez miatt?

Figyelt kérdés

Pár metálos le díszrockerbuz*zott, mert AA-t, BMTH-t, BFMV-t, ETF-et, blessthefallt, Avenged Sevenfold-ot, trivium-ot...stb hallgatok... Mi bajuk van? Miért nézik le ezeket?

Hallgatok, az ő szerintük ,,igazi metal"-nak gondolt bandákat is (Iron Maiden, Pantera, Anthrax, metallica...stb)

De utálják az elsőbek megemlített bandákat... Miérr néznek le, mert én olyat hallgatok? Egy Iron Maiden mitől ,,igazi metal"? :/



2015. júl. 19. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem szeretem az újabb bandákat,de mégsem tekintem diszrockernek aki ezeket a bandákat hallgatják. Nekem a hangzással,a szövegvilággal van bajom. Túlságosan a mainstreamra gyúrnak rá,hogy könnyen megértsék a zene mondanivalóját(legalábbis én így látom)
2015. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, örülök, hogy egyetértesz velem és hogy ugyanúgy látjuk a dolgokat.

Új zenekarok mindig kellenek, és nagyon sok tehetséges van köztük akiket már most elismernek.

Az pedig nagyon elítélem, hogy egyes metálosok ilyet szólnak be, ezt csapaton belüli genyózásnak tartom, eddig minden rocker társaságban óriási összetartást láttam, tapasztaltam, és mindegyikük higgadtan, elismerően hallgatta és nyugtázta amikor megkérdezték, hogy milyen zenekarokat hallgatok. Kár, hogy már a metálos körökben sem mindenki ilyen már. Velük nem szabad foglalkozni. Viszont túlnyomó többségben azért még mindig a megértőek vannak nagy többségben, ez a legfontosabb.

(8-as válaszoló vagyok)

2015. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is olyan nincs,hogy "igazi metál" a metál és rock stílusnak is több típusa van. Én is szeretem ezeket az "újabb" bandákat pl: BMTH (bár 12 évesek és nagyon sokat küzdöttek azért,hogy elfogadják őket én nem nevezném őket újaknak) De visszatérve van Deathmetal, Deathcore, Metalcore,Hardcore és stb. Mind különbözik ettől szép az egész stílus pár évtized múlva megmár pl: a BMTH,Asking Alexandria,BVB lesz az "igazi metál" az akkori újak meg a "rosszabbnak tartottak" Sokan írták már,hogy ne törődj velük mindenki egyéniség én sem foglalkozom azokkal az idiótákkal akik divatzenének hívják a BMTH-t vagy BVB-t és még soroljatnám. Maradj magadhoz hű ennyi a lényeg! ;)
2016. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!