Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A profi Hearthstone-osoknak...

A profi Hearthstone-osoknak honnan van ennyi Goldja?

Figyelt kérdés
Néztem egy videót egy ázsiai csávóról. Vett 100 GoG paklit, azokat nyitogatta és még mellette volt 3000 goldja. Értem én hogy kva profik meg minden de honnan gyülemlik fel ennyi, mikor naponta max 100-200-az szedhetsz össze ha agyba főbe játszol?
2015. jún. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Goldot lehet venni is tudtommal.
2015. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt a 100packot nem goldból vette, hanem pénzből.
2015. jún. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Goldot nem lehet pénzből venni. Egyébként ahhoz, hogy ennyi goldod legyen nem kell profinak lenni, például Muky (magyar youtubos) is össze sprólot 60 packra goldot, hogy azt videóban nyissa ki. Egyrészt egy videó erejéig gyűjtik össze, hogy majd ott kinyissák, másrésszt, aki mondjuk zárt bétaóta játszik annak már nagyon sok lapja meg van, így nagyon sok értelme nincsen költeni, csak mondjuk arénára, de ha ott jól játszanak abból is jön gold, ezért össze gyűjtik a következő egyjátékos módra vagy kiegészítőre. Persze olyan is van, aki valós pénzért megveszi.
2015. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Muky egyik videóját ennek szentelte. Ha kap 40goldos dailyt akkor cseréli. Ha a csere is 40-es akkor vár másnapig, majd ha az megint 40-es akkor azt cseréli le amelyik magától elkészül, pl. nyerj 3 meccset. 3. nap megint megnézi mit kap, és megpróbálja cserélni a 40-est. Ha valamelyik 60-as, vagy 100-as akkor megcsinálja. Türelmet igénylő de hosszútávon nyereségesebb módszer. És innentől csak 1 küldit kell csinálni naponta, ami nagyobb valószínűséggel lesz 60-100 gold.
2015. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!