Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért játszik ennyi buta...

Miért játszik ennyi buta player a Hearthstone-nal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, a buta játékosok elrontják az egészet. Mennék kicsit szórakozni, lejátszok pár kört míg zenét hallgatok meg ilyesmi, erre a sok buta playert dobja be ellenem, akik mellesleg nem értem miért játszanak olyan játékkal, ahol gondolkodni kell. Komolyan, az a másfél perc egy körre nem azért van adva hogy végig gondolkozzál, az azért van ha valakinek el kell menni WC-re vagy valahova elrohanni, akkor legyen még ideje lépni. Egy átlagos ember meg tud hozni egy döntést mondjuk 20-30 másodperc alatt, de az is már az alsó határt súrolja. A sok buta pedig ilyen 1 perc vagy több alatt lép még az első körökben is, aki pedig kihasználja azt a másfél percet is az no komment. Elhiszem, hogy vannak butább emberek, de akkor azok ne ilyen játékkal játszanak, mert elrontják a többi playernek a játékot.

Van még aki hasonlóan gondolja?



2015. jún. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nos a jatek ingyenes es mindenkinek lehetosege/joga van jatszani.

ha nem tetszik menj valamilyen verseny felere, ne random meccsekre.

2015. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden játékmódban ugyanez megy sajnos.
2015. jún. 23. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyesek szándékosan húzzák az időt, hogy idegesíthessék az ellenfelet. Akkor terjedt el mikor egyre több lett a facehunter.

De ez tényleg a legidegesítőbb dolog. Én csak azért se adom fel mikor ilyennel találkozom, hogy ne érje el a célját

2015. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha veszít az ember akkor veszít, ezen nem változtat amikor elhúzza. Én sem adom fel az ilyeneket, mert akkor kb mindegyiket feladhatnám :D
2015. jún. 26. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!