Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, hogyan...

League of Legends, hogyan lehet legkönnyebben profi szinten megtanulni egy-egy hőst?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő, de szeretnék Ireliával úgy játszani mint ahogy azt stílusosan illik. Már normál szinten elvagyok vele, de valahogyan nem haladok előrébb.

2015. máj. 31. 16:05
 1/8 anonim válasza:

Irtad hogy nem vagy kezdő. Akkor gondolom azt is tudod, hogy Irelia nem egy konnyu champ.

Figyelj, ha esetleg nem reg kezdtel el vele jatszani akkor turelem es ha eleg sokat jatszol vele akkor jobban hozzaszoksz :) de van amikor ez se segit. Nekem is van olyan karakter amivel akarmennyit jatszok akar milyen regota valahigy "nem all kezre" vagy hogy irjam. Egyszeruen bena vagyok vele :DD

Nem egy konnyu karakter, de ha elegge elszant vagy es kitarto akkor menni fog az jobban is ;)

2015. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játszd sokat. Nagyon sokat. Legyen tapasztalatod a hőssel, tanuld meg, mennyi sebzést tudsz kitolni, tudd, mire vagy képes, stb. Ki fogod tanulni a hősfelállásokat is, mikor hogyan játsz, agresszív/passzív legyél, .... Kísérletezz, hogyan építsd fel, milyen sorrendben tanuld ki a képességeket, stb: lehet azt írja 9 guide a 10-ből, hogy ezt vedd meg neki előszőr meg hogy max w, de mivan ha neked az egyszerűen nem fekszik? Próbálj ki mindent.
2015. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nos, nagyon kedvelem ireliát, a játékstílusát, skill orderrel rendben vagyok, rúna masteries minden rendben, de az early-t sokszor nehéz egyensúlyozni. :D Olyan érzés mintha majdnem mindenki counterelne, ebből pedig arra következtetek hogy még nem vagyok vele elég jó. Persze mid game-re megerősödik, méghozzá brutálisan de sokszor az már késő. Szeretnék vele hatékonyabb lenni, hatékonyabban trade-elni, meg ilyenek. :) Farmból is viszonylag könnyen ki tudnak szorítani az aggresszívebb hősök. :I
2015. máj. 31. 21:40
 4/8 anonim válasza:
stílusos játék <> jó játék, farmolni kell vele amíg nincsenek meg a kezdőitemek és meg kell tanulni a lanen egyensúlyozni a farmolást és a lanen való túlélést
2015. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irelia nehéz champ? Nem mondanám, max közepes.
2015. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, bár ki-be ugrani a harcból néha megköveteli a "stílusos játékot", de ha a laning phase-t nézzük akkor igen, nehéz. Nagyon is. :I Early-ben legtöbb hős ellen a trade-et elveszti.
2015. jún. 2. 19:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez magyaros volt mint egy Csabai kiskolbász.
2015. jún. 2. 19:28
 8/8 anonim válasza:
A profi szinthez nem csak a karakter kitanulása lényeges, sőt talán az a legkisebb mértékben közrejátszó dolog. A gondolkodásmenet, a játék ismerete, a döntéshozások sokat számítanak.
2017. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!