Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Line6 GX zaj probléma?

Line6 GX zaj probléma?

Figyelt kérdés
Vettem egy Line6 GX-et. Adott hozzá egy Toshiba laptop és egy fos Sx LP gitár. Összekötöttem a cuccot, és alapjáraton tisztára búg, ha meg pl egy Solo amp-ot választok akkor kiviszi az agyamat annyita gerjed.. mit lehet tenni? a gitár a hibás?

2015. máj. 18. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a gitár se valszeg a legjobb, de valószínűbb hogy valami beállítási hiba lehet. Zajzár van rajta?
2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ige
2015. máj. 19. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi..*


Igen, természetesen minden összeállításom kap egy zajzárat! De ha pl sok drive kell, akkor szinte használhatatlan a dolog, mert a zajzárat annyira kell alkalmaznom, hogy az már egy clean alaphangot ad kb 1 mp-ig... Úhogy passz... lehet hogy valami beállítás, de mi? Még megpróbálok, valami drága, márkásabb kábelt, hátha..

2015. máj. 19. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyenge hangkártyája lehet a laptopnak, s az a baj. Külső hangkártyával próbáld meg!
2015. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tudod, hogy a Line6 GX maga a külső hangkártya. :)
2015. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi a sz@rról beszélsz 4es???? Olvasd már el amit írtam!


Egyébként megoldódott nagyjából! :)

2015. máj. 25. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!