Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dj probléma, segítesz? (katt)

Dj probléma, segítesz? (katt)

Figyelt kérdés
Van egy reloop beatmix 2 controllerem és az a problémám, hogy nem kaptam hozzá lemezt és nem akarják nekem oda adni azt mondják fizessem ki, nincs meg a blokk. Ezáltal nem tudom rendesen használni mert 10 percenként a virtual dj 8 kiad egy liszensz aktiválási problémát és onnantól nem működik a controller csak ha a programot újraindítom. A virtual dj 7, 7pro nem ismeri fel, a serato nem találja a kontrollert rendesen, traktor: ha teljesen mást csinál ha nyomok valamit. Mit csináljak? Vegyem meg? Azt nem tudom mert nekem se és a családba senkinek sincsen olyan bankkártyája mivel dollárért lehetne fizetni csak forint lenne jó. Esetleg valami ingyenes dolog amivel ezt lehetne megoldani valami crack segítsetek léci mert így kidobtam 50.000 Ft-ot az ablakon.

2015. márc. 14. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

boltban vetted?

Elvileg gyárilag jár hozzá szoftver.

2015. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 XXXMCROBIX válasza:

Nekem reloop beatmix 4-em van és én a Serato DJ Intrót kaptam meg hozzá. Nem tudom hogy te milyet kaptál de én le töltöttem ingyen és működött rendesen. Ingyenesen le lehet tölteni itt: [link]

De ne felejtsd el a Drivert! [link] (downloads -> driver)

2015. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A driver el lesz a gond koszi
2015. ápr. 9. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!