Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó az AK26-ban?

Mi a jó az AK26-ban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez ízlés kérdése, de valahogy nem tudom felfogni, hogy hogy hallgathatják olyan sokan! Egyszerűen értelmetlen rímeket nyomnak, magukat istenítik szinte minden számban! Ebbe mi a jó? Nem fikázom, csak megszeretném érteni, hogy mi a dalaikban a lényeg, ami miatt olyan sokan szeretik!

2015. máj. 9. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Mind két srácnak nagyon egyedi és érdekes flowja van. Attól hogy nem rímes sokszor még lehet nagyon jó ezt több előadó is használja. Zenéik nagy részében ötvözik azt a tipikus kemény zenét amit egy max hangerőn szóló fekete kocsiból nyomnak és egy igen is elgondolkodtató téma feldolgozását. Elég sok időbe telt ilyen nagy hírnevet szerezni amit a régi jobban elgondolkodtató zenéinek köszönhetnek. (az hogy azt hiszed hogy magukat ismétlik az azért van mert általában ahhoz csinálnak klipet amiben nincs elgondolkodtató rész csak nagyon jól szól egy koncerten)
2015. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

Én eddig nem ismertem ezt a formációt, most meghallgattam egy-két számukat, csak hogy azért tudjam, hogy miről van itt szó.


Nos, ez ugyanolyan tucat blokk, mint a többi. És nagyon utánérzésesek. Mert ezt az amerikai kemény utcai csávó vagyok, nagy gengszter, stb vagyok. Ezzel csak annyi a baj, hogy ez Magyarországon irtózatosan idegen, mert az a közeg nem létezik, akármennyire is azt hiszik.


Ennek ellenére, egy-két jó sort felfedeztem, bár nem vagyok nagyon rap rajongó (csak néhány előadó néhány száma, ami rapet hallgatok)

2015. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%
sztem tipikusan az a fajta zene ami már annyira szar hogy jó:D a 26 emelet nagy kedvenc:D
2015. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Hogy élhet olyan ember a világban, aki nem tájékozott annyira, hogy tudja, hogy minél semmitmondóbb és minél reklámozottabb egy előadó annál többen hallgatják?

Ugyanez megy kint Amerikában is, ott is a semmitmondó szövegek meg klippek mennek, röhejes mikor megcsinálja valamelyik néger a 120. ugyanolyan klipjét meg számát ami a pénzről meg a buliról szól, mint a nagy 50 cent...

2015. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez kell a fiataloknak. Ilyen nyálverő proli suttyók, akik belökik a nagyon mélynek tűnő de amúgy kínosan banális tételmondataikat, az ő intellektus szintjükre lealacsonyítva. Aztán már fú de mekkora mély mondanivalójú szövegeik vannak. kabaré.
2015. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 brokenbone ***** válasza:
74%
kínosan gagyik
2015. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
50 Cent régen tudott azért. Úgy 2006-ig ment neki, de azóta magát ismételgeti, évenként kidob unalomból egy számot. Flowja se az igazi már, kezd irtó fos lenni. De hát minden rapper elqurvul. Ez törvényszerű ebben a műfajban. Az AK26 meg gagyi, bocs. Akármelyik utcai suttyó hozza ezt a szintet, csak őket felkapták. Ennyi.
2015. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
#17 Legalábbis elkurvulnak, ha fent akarnak maradni. Aki megelégszik a helyzetével és nem a pénz érdekli az nem kurvul el. Láttunk erre már sok példát.
2015. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Jah, de akiket nem nagyon érdekelt a pénz nem lettek akkora nevűek. A többség meg a sikerre hajt meg a pénzre, így őket jobban ismerik. Annak a kevésnek meg megvan a saját köre.
2015. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Jónás a Pap ***** válasza:
19%
Az a jo bennük hogy egyediek nagyon. Meg persze a rimjuk miatt is kedveljük őket. Meg monsanivalojuk is van Nekük. Jora tanítják a hallgatóságot.
2015. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!