Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-18 évesek, milyen zenéket...

14-18 évesek, milyen zenéket szerettek? Milyen zenei irányzatokat kedveltek?

Figyelt kérdés

Tipikus mostani slágereket, vagy régebbi számokat? Számomra annyira visszataszítóak azok a tucatemberek, akik csak és kizárólag csak a mostani, egy évnél nem régebbi számokat hallgatják, és ha megszólal egy kétéves dal, az már tökre gáz. Múltkor is sulirádióban megszólalt a Gangnam Style, és egy csaj elkezdte:

- Fú, ez most komoly, de gáz ez a szám!

Pedig pontosan tudom, hogy három éve ezt hallgatta, mert ez volt a menő (bár már akkor is sz*r volt, de mindegy).


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 2. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Depresszív pop/indie.

Lana del Rey, Sia. :)

14/f

2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
16%

Én nagyon szeretem a Gangan Style-t, szerintem egy vicces mestermű. =3

Nem vagyok oda se az angol, se a magyar zenéért, mindössze egy-két szám van, amit ismerek és szeretek is - nekem a koreai pop rettenetesen tetszik és meghatározó szerepet tölt be az életemben, akárcsak a japán zene. Ezek nekem sokkal többet jelentenek mint például a hazai dalok, ez persze nézőpont kérdése.

Mellesleg elég bunkó dolog volt azt írni, hogy "bár már akkor is sz*r volt...", mert úgy hangzik, mintha tényleg az lenne, csakhogy ez szubjektív vélemény. A saját gondolatait mindenki hangoztathatja, a joga meg van hozzá, de van egy bizonyos határ.

2015. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent szívesen hallgatok, kivéve magyar popzenét mert azt rettenetesen igénytelennek találom. Szeretem a komolyzenét. A kedvencem Joe Alessi, ő egyfajta példakép is mert én is tanulok harsonázni. Emellett szeretek minden könnyűzenei műfajt a bluestól a rockon át a hip hop-ig. A kedvenc előadóim Trombone Shorty, B.B. King és a Chicago.
2015. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Metalt. Rengeteg irányzatát imádom, de a thrash a favorit. Számomra teljesen mindegy, ki mit hallgat, ha neki az tetszik, egészségére. :)

L

2015. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2015. aug. 28. 11:38
 16/17 anonim ***** válasza:

* csak a magyar rap-re értettem, hogy igénytelen


Nem kötekedni szeretnél,nekem se a szívem csücske a rap, főleg nem a magyar, és pláne nem amit a rádiókban játszanak, de hallgasd meg Denizt!(; magyar, rapper, rádiókban játszák,de megunhatatlan zenéi vannak


Amúgy én is szoktam megunni zenéket, de nem azért mert kiment a divatból,hanem mert annyira sokat hallgattam,hogy ráuntam. Rengeteg ilyen van. Sőt, sokszor van,hogy hamarabb ráunok,mint népszerű lesz): de ettől függetlenül szeretem továbbra is,később újra megszeretem:D


Én nagyon nem szeretem a régi zenéket,sőt...a hideg kiráz tőlük, 2010nél hamarabbiakat nem is igen hallgatok. És szintén nem azért,mert nem divat,hanem mert nem jönnek be, ugyanúgy,mint az agyonsztárolt, tehetségtelen palik és ribik. Persze van olyan híres énekes(pld Ariana Grande) akit szeretek, mégis nagy sztár, de azért,mert nekik különleges isba személyiségük,és valóban tudnak énekelni. De általában tehetséges, mégis alulértékelt zenészeket hallgatol(pld Qveen Herby, Prettymuch, Jamala, Melanie Martinez, Ludovico Einaudi)

2017. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a retro Pop-rock jön be legjobban. Amúgy minden stílus oké nálam, kivétel a mulatós a tuc-tuc és a műnépzene.
2022. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!