Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-18 évesek, milyen zenéket...

14-18 évesek, milyen zenéket szerettek? Milyen zenei irányzatokat kedveltek?

Figyelt kérdés

Tipikus mostani slágereket, vagy régebbi számokat? Számomra annyira visszataszítóak azok a tucatemberek, akik csak és kizárólag csak a mostani, egy évnél nem régebbi számokat hallgatják, és ha megszólal egy kétéves dal, az már tökre gáz. Múltkor is sulirádióban megszólalt a Gangnam Style, és egy csaj elkezdte:

- Fú, ez most komoly, de gáz ez a szám!

Pedig pontosan tudom, hogy három éve ezt hallgatta, mert ez volt a menő (bár már akkor is sz*r volt, de mindegy).


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 2. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
16/f: rock/punk. Basszus es szologitarozom is. Az ilyen stilusu zeneket imadom es bele vagyok buzulva meg elvakulva hallgatom/ertekelem oket:DD bulikba mehet mostani zene azokat elhallgatom, viszont bulikba mindenfelekeppen rapp is foleg fuves zenek:D utalom a komoly zenet a jo popok elmennek. Elso osztalyu: Rock/punk,rapp bulikban Kozep osztalyu:pop,mai zene Harmad osztaly:mindenmas, komoly zene:D
2015. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább metált hallgatok, de néha rockot, vagy valami teljesen mást, amihez éppen kedvem van.

Amit fent leírtál, engem is eléggé lehangol. Nem értem ezt az egész "tucatízlés" jelenséget.

Egyébként zavar, hogy a popzenére ráragasztjátok ezt a "mostani zene" jelzőt. Mai zene is lehet minőségi, csak nem a rádióban kell keresni :)

16L

2015. máj. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

18f, heavy metalt, death metalt, folk metalt, gótikus metalt, rock, ezeket a műfajokat szeretem, és én undorítónak tartom valaki azért szeret egy zenét mert slágerzene, a pop zenét nem túlzottan szeretem, a dubsteptől és hasonlóktól falra tudnék mászni.

Itt a kedvencem: https://www.youtube.com/watch?v=ub7reIgHsCk

Nem hinném hogy ezt ismerik a fiatalok.

2015. máj. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik vagyok.

A második remekül leírta hogy mai minőségi zenét nem a rádióban kell keresni, én például az ossiant (ők a kedvenceim) a gyakorin találtam, pár órája találtam egy nagyon jó bandát kb 30 percembe telt őket megtalálni, a kedvenceim nagy részét is úgy találtam meg hogy keresgéltem az interneten.

Ezt találtam pár órája : https://www.youtube.com/watch?v=ALrjjJdmxgA

2015. máj. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc együttesem Muse, de csak 1-2 embert ismerek akik szintén szeretik.... Szerintem Linkin Parkot elég sokan szeretik, vagy legalábbis nem sokan utálják. Együttesek amikről tudom, hogy nálunk az osztályban senki sem utálja: Artic Monkeys, U2.

Egyébként én leginkább az alternativ rock-ot szeretem.

Én régebbi számokat szeretek jobban, (mivel egyszerűen több van belőlük...), de elég sok embert ismerek akiknek mintha valami régi szám allergiájuk van, tök mindegy, hogy mi az, de ha régi akkor szar... Szerintem meg olyan számokat is sokan szeretik amit régebben hallottak és jó újra hallani (nekem pl. Jason Marz-I'm Yours v. ilyesmik).

Remélem segítettem ezzel valamennyit! :)

2015. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki az elektromos g*.ci zenéket halgattja mert menő! Én jó filmek zenéit, rappet, stb.
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hű, akkor úgy látszik ezzel a kérdéssel az értelmesebb réteget találtam meg. Mindenkinek ment a zöld kéz. Jöhetnek még.


Amúgy nem azzal van bajom, hogy mai zene, meg pop (mert hát ezek közt is van jó), hanem az, hogy egy csomó ember csak és kizárólag a mostani, "nagyon menő" számokat hallgat, és amint lejár, nem menő, van újabb, törli a telefonjából, mert ez régi zene és gáz.


Én sem szeretem az elektronikus zenét, meg ezeket a magyar rap számokat(Mr. Busta, meg hasonlók) nem azért, mert bajom van a rappel, hanem mert igénytelen, egy fos.

Általában pop meg rock számokat szoktam hallgatni, és nagyon szeretem a '60-as évek zenéit.

2015. máj. 3. 13:39
 8/17 A kérdező kommentje:
* csak a magyar rap-re értettem, hogy igénytelen
2015. máj. 3. 13:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rock/Metal. Kedvenceim Breaking Benjamin és Skillet :)

Persze nem csak ilyeneket hallgatok, de a legtöbb mai slágertől herótom van:D

L

2015. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy két mai jó szám, de szeretem a régi slágereket, Elvis, Abba, Neoton stb. Régen olyan jó zenéket csináltak. :) F/15
2015. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!