Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenének a videó klipje?...

Melyik zenének a videó klipje? A klipnek az elején egy gipszelt kezű lány unatkozik otthon, aztán átmennek hozzá a haverjai (2 srác és 1 lány). Elindulnak a városba császkálni, bemennek egy idegen házba, aminek a hátsó kerti medencéjébe fürdenek.

Figyelt kérdés
Mikor megjön a tulaj elfutnak. A klip végén az egyik srác megállítja az időt, és csókot ad az egyik lánynak.nem tudom pontosan belőni mikori, talán 2014 nyár, esetleg 2015
2015. ápr. 30. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Nemtudom, de rohadtjol hangzik, mostmar en is kivancsi vagyok hogy ki az előadó hogy meg tudjam nezni :D
2015. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Lehet h tudok segíteni. Magyar vagy más nyelvû a zene?

2015. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
angol nyelvű volt, a H!T music chanelen láttam
2015. máj. 7. 05:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szövegéből vagy a dallamából vagy akár a refrénjéből tudnál valamit leírni az jó lenne (vagy a fonetikus düddüdá-düddüdá is tökéletes :D)
2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!