Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb zeneszerkeszt...

Nimrod1987 kérdése:

Melyik a legjobb zeneszerkesztő program?

Figyelt kérdés
Milyen programot tudnátok javasolni, ahol tudok magamnak összeállítani meglévő sémákból zenéket amire rá tudnék gitározni,esetleg azt rögzíteni is tudnám? Kellene nekem dob, és basszus gitár legalább és az sem lenne gond ha lehetne leszedni bizonyos számoknak olyan verzióját ahol a ritmus gitáron kívül minden meg van az énekkel együtt. Előre is köszi a segítséget!

2015. márc. 31. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem, hogy meg tudnád fizetni a legjobb programokat.

Ingyenes közül Audacity, olcsók közül a Reaper és Samplitude, ami népszerű.

2015. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aligha hiszem, hogy manapság Magyarországon bárki is fizetni akarna egy ilyen szoftverért...
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én speciel vágyom rá, hogy minél hamarabb fizessek pár elég drága szoftverért. :D
2015. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vad-Ász ***** válasza:
A Legjobb ingyenes amit ajánlati tudok : Audacity
2015. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a LMMS (for windows) mindenkori stabil verziójával csapatja az ember, annál kevés jobb ingyenes van.
2015. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én speciel arra vágynék, ha szoftvercégnél dolgoznék, hogy ne lopják a munkámat csak azért, mert fizikailag megoldható anélkül, hogy az illetőt lecsuknák érte...
2015. ápr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A jövőben kérek mindenkit, hogy ha még csak képről látott, vagy hallott az Audacity-ről, akkor azt ne ajánlja ! Az egy remek ingyenes hangszerkesztő, de erre a célra amire a kérdezőnek kell, tökéletesen alkalmatlan. Nem erre való.

Ajánlanám a a Magix music maker-t, vagy a Mixcraft-ot.

az előbbi azegy nagy helyigényű profi program.

A Mixcraft tanulásra éppen megfelel.

2015. ápr. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha szoftverszintit akar használni, akkor valóban nem. De ha fel akar venni sávokat és azokat szerkeszteni, akkor jó az Audacity.

Bár nem értem a "meglévő sémák" alatt mire gondol a kérdező. Kinek meglévő? Neki, vagy azt is még "leszedni" kell?

2015. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van már tempóhoz illesztés Audacityben?
2015. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, elég rég használtam. De nem volt rá szükségem. :)
2015. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!