Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszus gitárt szeretnék...

Basszus gitárt szeretnék venni, de még kezdő vagyok, hogyan oldhatom meg a hangzását?

Figyelt kérdés
Először is nem tudom h milyet vegyek, az elképzelésem az az hogy nem kell még profi/drága cucc kezdésnek, viszont azért nem akarom nagyon alá adni, annyira nem sovány a keret szerencsére(50ezer körül(lehet h még ez is kevés, de mondom nem értek még hozzá)Szóval bármilyen tanács jól jön :). Másodszor meg nem tudom h az erősítővel mi a helyzet, szeretnék venni egy 2.1 es minőségi mélynyomót, lehetséges az h arra kötöm rá a basszert? Ha igen lehet úgyis olyan hangzása mint egy erre kitalált erősítőnek., esetleg egy jó hangkártya segítene? Hozzáértő válaszoknak nagyon örülnék :))

2015. márc. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Basszgitárt milyet vegyél? Hát őő, amelyik tetszik... mivel nem értesz hozzá, ezért szinte felesleges kipróbálni, mert nem tudod milyen egy jó gitár... mondjuk attól még nem fog megártani. Erősítő: egy hangszóróra nem tudod rákötni a basszert, nem fog megszólalni. Erősítőre kösd rá.
2015. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

50e az elég sovány, egy jó kezdő basszusra elég, de inkább használtan vegyél.

Amit én használtam és tudom ajánlani keződnek, az az SX VJB62 meg az Ibanez GSR180, mindegyik egyszerű, de használható kezdőhangszer.

Erősítőnek mindenképpen egy kisebb basszus kombót kéne szerintem, de ez már nem igazán fog beleférni árban.


Nem hinném, hogy a 2.1-es jellegű hangrendszer igazán ehhez passzolna.

2015. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat :) Nézelődök tovább a gitárok között, meg a akkor inkább a erősítő
2015. márc. 14. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
sx basszgityói elég jók és ilyen árban mozognak.
2015. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!