Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vision vagy Soundsation...

Vision vagy Soundsation basszus gitár lenne jobb kezdő basszerosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni tanulni basszusgitározni nincs sok pénzem így csak 37000Ft-ot tudtam összegyüjteni egy gitárra. Ennél többet nem fogok tudni úgy kérlek titeket a drágább márkáktól és ezt meghaladó összegű gitároktól kíméljetek.

Két gitárt néztem ki ebben a kategóriában, egy Vision XB-500 ( [link] és egy Soundsation SBI 100BB-t (bolthely.hu/kiralystudio/id/01832_Soundsation_SBI_100BB).

Szerintetek melyik lenne a jobb?

(Nekem a megjelenése is számít nem tudom miért de sok gitárt kilőttem már csak azért mert nem tetszettek.)



2015. márc. 9. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Egyik márka se a minőségéről ismert.

Jobban tenned, ha inkább használtat vennél ennyiért, és nem a kinézet alapján.

2015. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Hulladék mindkettő.

Nézelődni kell a használt piacon.

40 körül már nem lehetetlen valami használhatót találni.

2015. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 10inchhero ***** válasza:

40 körül már bőven kapsz használt Ibanezt, ami 1.: kegyetlen kényelmes (Wizard II nyakat 2 ujjal körbeéred) 2.: kezdésnek tökéletes minőségű (egyetlen gyengéje a puha fa, a lock könnyen kilazul, de ez legalább FA, a SoundSation meg a Vision még gyújtósnak se jó, hogy egy régi kedvenc szakértőt idézzek)

Ajánlom figyelmedbe az SR2-300 szériát (200-at biztosan, 300-at ritkán kapsz annyiért)

egy példa: [link] azt a 2000Ft-ot ha más nem összetarhálod 20 perc alatt :D

nem rossz vétel még a Rockbass sem. Passzív Streamert néha ki lehet fogni 40 alatt, de a kinézettjeidnél még a Harley Benton is jobb, az Aria meg egész tűrhető olcsó márka (Ibanez copyk)

2015. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!