Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 évesen gitározni kezdeni?

15 évesen gitározni kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú történet, de úgy érzem, hogy nagyon meg szeretnék tanulni gitározni... Már egészen kis korom óta, de a környékünkön nem volt gitár tanár ezért el kezdtem szintetizátorozni. 3 évet szintetizátoroztam egész jól ment, de ez egyáltalán nem az én műfajom. Mennyi az esélye annak, hogy egy olyan közép gitározási szintet elérjek kb fél év alatt? Az internetről meg lehet tanulni valamennyire gitározni? Volt még aki 15 évesen kezdett el gitározni? Milyen gitárt ajánlanátok?

2015. márc. 2. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Hülyeség lenne? A szüleim se nagyon támogatják...
2015. márc. 2. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi az esélye annak, hogy egy olyan közép gitározási szintet elérjek kb fél év alatt?"

0.

Ettől függetlenül kezdjél el gitározni, ez nem verseny.

2015. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbben nagyjából ilyen korban kezdik, én pl 14 voltam, amikor elkezdtem. Fél év alatt elég látványos szintet eredményt lehet elérni a nulláról, ha gyakorolsz rendesen, de az idő szerepe megkerülhetetlen, bár ha más hangszerrel van tapasztalatod, és a ritmusérzéked emiatt már jobb, és mondjuk még némi fogalmad a zeneelmélet alapjairól is van, akkor az elég nagy előnt jelent.
2015. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő amíg eljutok az úgynevezett "tábortűz melletti" gitározásig?
2015. márc. 2. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt simán eljuthatsz addig. Sőt annyi se kell hozzá ha olyan típus vagy
2015. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tábortüzes gitározáshoz pár hét és a youtube is elég, de megelégszel annyival? ugyanis az nem gitározás, sem zenélés, és a híresztelésekkel ellentétben a csajokat sem vonzza annyira.
2015. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!