Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok, Fiúk! Ti milyen...

Lányok, Fiúk! Ti milyen együtteseket ismertek? Ajánlanátok nekem párat? :D

Figyelt kérdés

Inkább vidámabb számokat játszó bandákra lennék kiváncsi :) de az se baj ha esetleg mást írtok :D nem nagyon vagyok oda a metalért és a rockért úgyh létszi olyanokat ne nagyon írjatok :D köszi

14/L



2015. febr. 11. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a "nem avgyok oda a rockért" kijelentés hol a rock alatt ordibálós lázadó emeberek vonyítását értik....

Tessék egy kis alternatív rock: Arctic Monkeys (nem nem az új szar számaira gondolok...:D) Strokes, Franz Ferdinand, Red Hot Chili Peppers, Grizzly bear... De ah valóban ennyire nem jön be a rock akkor Vampire Weekend, Fleet Foxies, Caribou, Metronomy ui: albumban éri emg hallgatni minden együttesnek az alkotását, illetve előadónak.

2015. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Hol írt olyat a kérdező, hogy ordibálós lázadó emberek vonyítását értené rock alatt? Miért kell rögtön szűklátókörűséggel gyanúsítani valakit, csak mert nem olyan zenét hallgat, mint te?


Egyébként a bandák nagy része a rocknak vagy a metálnak valamilyen ágát játssza (az alternatív és az indie is ide tartoznak), mivel az elektronikus zenéhez és a pophoz elég egy ember. Az olyan formációk mint Dimitri Vegas és Like Mike, VINAI meg DVBBS nem zenekarok, hanem producer duók. Boybandek és girlbandek főleg Koreában vannak (EXID, Spica, Big Bang, Super Junior, Girls' Generation, stb), felénk nagyon nem elterjedt, Amerikában sem, persze ott van az 1D de kb ennyi.


Egyébként azokat a zenéket, amiket az első válaszíró felsorolt szerintem élvezni fogod. Tipikusan az a fajta rock, ami egy 1Ds számára élvezhetőbb, mint egy The Fall of Troy rajongónak, vagy egy ősrockernek.

2015. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D igaza van a második kommentelőnek egy szóval sem 'bántottam' a rockot. Csak már néztem hasonló kérdésekre a válaszokat és ott pont azok amelyikeket meghallgattam nem tetszettek és csak ezért kértem más műfajt de kitudja lehet h ezek a bandák lesznek a kedvenceim. :D
2015. febr. 12. 06:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Imagine Dragons, Coldplay, Panic! At the disco, The 1975, Foals, The Killers, Maroon5, The Neighborhood, Plain White T's, Paramore (újabb számai), RHCP,
2015. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!