Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Boss ME-25 multieffekt, megéri?

Boss ME-25 multieffekt, megéri?

Figyelt kérdés

50 euróér tudnék venni egyet használtan, megér ennyit szerintetek? Milyen tapasztalatatok van vele?

(főleg otthoni gyakorlásra lesz, felszerelés: 40w peavey envoy erősítő és egy ibanez gitár EMG-kel)



2015. jan. 29. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak megmondtuk hogy előadáshoz sose használj multieffektet és már rögtön felkapja a vizet valaki...
2015. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

én nem kaptam föl a vizet, csak az hogy olyan dologról beszéltek amit nem kérdeztem zavar. Külön leírtam hogy mire kell, mégis teljesen másról beszéltek. És olyat se mondtatok amit nem tudok, vagy ami hasznos lenne.

Azt egyből rávágod hogy gagyi, de nem mondasz jobbat ... azt hiszed nem tudom hogy vannak jobbak? Csak arra pénz is kell... vagy akkor akinek nincs több százezerje az ne is merjen gitárt, felszerelés venni, mert az gagyi?

Ezzel a mentalitással minden kezdő cuccra rávághatjuk ezt. 300 000 alatti gitárokról nem is kell semmit feltüntetni hogy milyen hangszedő, fa stb. elég ha odaírják hogy gagyi.

2015. jan. 31. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!