Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz ha fiú létemre olyan...

Gáz ha fiú létemre olyan zenéket hallgatok amiben nő énekel?

Figyelt kérdés
pl: lady Gaga,Katy Perry,Rihanna,Britney Spears,Beyonce
2015. jan. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, én a helyedben elásnám magam!

Most komolyan, miért lenne gáz?

2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz
2015. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg lány hallgat olyan zenét, amiben fiú énekel (Black Veil Brides, 5 Seconds of Summer, Sleeping With Sirens, csak hogy néhány példát említsek) úgyhogy gondolom nekünk is szabad olyat, amiben nő énekel.
2015. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallottál már valaha olyasmiről, hogy a férfiak nem hallgathatnak női énekeseket vagy fordítva? Nem, szóval csigavér :) Mellesleg én is egy csomó olyan bandát hallgatok, amelyben női énekes van. The Asteroids Galaxy Tour, Metric, Courtney Barnett, Band of Skulls, Karen Elson, Stonefield .... szóval van egy pár :D
2015. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem rajtad kérdező. most őszintén, ezt komolyan kérdezed vagy csak megpróbálsz minket hülyére venni?
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@Sylas

A The Asteroids Galaxy Tour "The Golden Age" című számát hónapokkal ezelőtt hallottam egy reklámban és azóta tudni akartam, hogy mi, úgyhogy kösz, hogy megemlítetted őket, valószínűleg az életben nem találtam volna meg.

2015. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: örülök, hogy akaratlanul is segíthettem :D Aztán ne felejtsd el meghallgatni a többi dalukat sem :)
2015. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!