Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki (k) a legjobb...

Szerintetek ki (k) a legjobb black-metal együttes (ek)?

Figyelt kérdés

Logikus, hogy nem azt kérdezem, aki nem black-metal fan. :D

15/L



2015. jan. 1. 19:31
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Jazz-t sem szeretem (de azért van egy 2-3 szám, ami jazz és epp tetszik) XD. :)
2015. jan. 3. 19:11
 12/33 anonim ***** válasza:

"folk, retro, dubstepp, techno, rapp, doom/funeral/goth-metal,opera meg társaik"


Hogy érted, hogy társaik? :D Ezeknek a műfajoknak szinte közük nincs egymáshoz.


Egyébként a balettcore az mit takar?

2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

A "társaikkal" arra gondoltam, hogy mivel a metálnak is vannak "alfajai"(death, thrash, alternative stb.), a többinek is vannak, folk-nak, techno-nak, rapp-nek, operának (pl.: operett)stb.

Remélem érthető voltam. :D

Balettcore pl.:


[link]

:)

2015. jan. 3. 21:10
 14/33 anonim ***** válasza:
"This video is unavailable." :(
2015. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez már jó lesz:


[link]

:)

2015. jan. 3. 22:35
 16/33 anonim ***** válasza:
Hát, attól, hogy balettozik egy lány a klipben és van egy billentyűs a bandában nem mondanám, hogy feltaláltak egy új zenei műfajt :D
2015. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Hát ezzel én is így vagyok. XD

Metalcore-hoz hasonlítanám inkább.

Egy idióta cikkben olvastam azt, hogy ez "balettcore" lenne, de szerintem ez hülyeség. XD

Meg hát csak ezt az 1 számot "állították" annak, úgyhogy én sem hiszem, hogy ezzel létrehoztak 1 új műfajt..

Na, de zárjuk le ezt a témát. :D

Várom a kérdésemre a válaszokat.

Ja és köszönöm az eddigi válaszolóknak. ;)

2015. jan. 5. 15:23
 18/33 anonim ***** válasza:

Vrag,Satrycon,Noenum,Bathory,Venom,Agalloch,Alkaris,Officium Triste,Ragnarok,Cheerful Depression,Through the Pain, Witchcraft, Pest, Black Hate, Dust,Waffen SS(Black metál előadó!),Hellvetic Frost,Happy Days,Satanic Warmaster,Xathrites,Lost Inside,Baskiria,Hypothermia,IMMORTAL,Nargaroth,MARDUK,Vials Of Wrath,Krypt,Winterball,Burzum,Frostseele,Frostseele,Happy Days,No Pleasure in Life


Attól függ,mely ágát kedveled. Számomra suicidal depressive black metal mely a legjobban szívemhez köthető.

2015. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Húha. :D Köszönöm a válaszod utolsó! ;)

Majd utánanézek ennek a sok zenekarnak, amiket írtál, mert őszintén szólva egyiket sem ismerem. XD

2015. jan. 11. 12:33
 20/33 anonim ***** válasza:
Hát... akkor jól le vagy maradva...pótolj :P
2015. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!