Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki (k) a legjobb...

Szerintetek ki (k) a legjobb black-metal együttes (ek)?

Figyelt kérdés

Logikus, hogy nem azt kérdezem, aki nem black-metal fan. :D

15/L



2015. jan. 1. 19:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Teljesen relatív, de a leginkább "elismertebb" előadók egyértelműen Burzum és talán az Immortal.


A legnagyobb kereskedelmi sikert viszont a Dimmu Borgir tudhatja magáénak, bár sok black metal fan szerint "lájtos" a zenéjük vagy "nem igazi black metál" (én most nem akarok állást foglalni), az vitathatatlan, hogy tíz éve Európa egyik legnépszerűbb metál-bandája volt.

2015. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
a Bathory eleinte black metált játszott aztán inkább olyan vikingesek, egyértelműen ők a kedvenceim, de nem a legjobbak, mert nincsenek legjobbak :)
2015. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdezem, hogy ki(k) a kedvenceitek? Ha már "nincs olyan, hogy legjobb(ak)". :D
2015. jan. 2. 18:18
 4/33 anonim ***** válasza:

én mindtől csak 1-1 dalt szerettem :O

Gorgoroth, Immortal, Burzum, Marduk

de talán a legjobb a Dissection volt

2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a legnagyobb elismerést a korai Mayhem érdemli.

Ha a kedvenceimet kérdezed, akkor azt mondom, hogy Mayhem, Marduk, Nocturnal Depression, Woods of Desolation.

2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm mindenki válaszát!

Én is szeretem azokat akiket leírtatok, de a kedvencem mégis más.. :)

2015. jan. 3. 18:25
 7/33 anonim ***** válasza:
És mi? :D
2015. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Cradle of Filth. Imádom őket. :D

Ők black-metal-t extreme-metal-t játszanak. :)

2015. jan. 3. 18:32
 9/33 anonim ***** válasza:
És hallgatsz még valamit black metálon kívül? :D
2015. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Sok félét.. :D

Pl.: deathcore, balettcore, post-hardcore, grindcore, industrial metal, metalcore, goregrind, trash-metal, screamo, brutal death-metal, technical death-metal, melodic death-metal, melodic technical death-metal, rock, goth-rock, shock-rock, punk, punk-rock, grunge, alternative rock, hard-rock.

De elmegy még a pop, r&b és a blues is. :D

Lehet van amit kihagytam, de mondjuk ezeket ki nem állhatom: folk, retro, dubstepp, techno, rapp, doom/funeral/goth-metal,opera meg társaik. :P

2015. jan. 3. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!