Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A felmenőim között van pár...

A felmenőim között van pár cigány is. Ez persze látszik is rajtam. Kiskorom óta rockot, metált hallgatok. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A zenei stílusom megmutatkozik az öltözködésemen, agyjárásomon is. Más nézeteket is vallok, mint más cigányok. A nyáron, mondjuk elszeretnék menni egy koncertre, fesztre, akkor a fajgyűlölő embertársaim nem szándékoznak majd a koncerten megölni? L/16

2014. dec. 28. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát szerintem bízhatsz abban hogy a "hithű" rockerek nem engedik maguk közé az altalad említett elemeket, illetve ha véletlen odakerül, akkor szélsebesen elzavarják.


Kopasz fejjel amugy sem néz ki jól a headbang :D

2014. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted megölnének?
2014. dec. 28. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy, szerintem ha normálisan viselkedsz akkor senkinek nem lesz baja veled. Mondjuk nem tudom, csak magamból indulok ki. De megölni tuti nem ölnek meg xD
2014. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnálom az ilyen normális cigányokat mint amilyennek te is tűnsz...

Bevallom sajnos én is olyan vagyok,hogy ha meglátok egy cigányt,elítélem,lenézem.Ez pedig sajnos a rossz élmények,tapasztalatok miatt van.Gondolom sejted,hogy ezalatt mit érthetek.

Te pedig nem tehetsz róla,hogy hova születtél mégis kb félelemben kell élned a néped miatt,és amiatt ahogyan a legtöbben viselkednek.

Amúgy fesztiválozni,koncertezni szerintem az emberek a szórakozás miatt mennek el.Nem számít az embernek ilyenkor,hogy milyen bőrű emberrel bulizik együtt...

2014. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az gáz, hogy én is utálom őket? Hál' istennek elég jómódú családba születtem. A viselkedésemmel semmi probléma nincs. Maximum az, hogy nagyon visszafogott vagyok, lassan oldódik fel idegen környezetbe. Nagyon jó barátaim vannak. Tudom, hogy nagyon sokan toleránsak, és nem kezdenek el hisztériázni a pár árnyalattal sötétebb bőrömön, és a sötét hajamon. De mindig vannak olyan emberek, akik nagyon kiállnak az elveikért... Szóval félek egy kicsit.
2014. dec. 28. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell félned:)

Mint mondtam én is nagyon előítéletes vagyok...csak egy rövid sztori:nemrég moziban voltunk.Legnagyobb terem teli volt emberekkel.Bejött 5 cigány srác már akkor kiabálva.Az egész filmet végig ordítozták,dumálták stb és érdekes hogy csak ők.Persze magyar emberek is olyanok amilyenek én ezt tudom...de mégis,ha ilyen van akkor miért mindig a cigány emberek jutnak először eszünkbe?Oka van sajnos.

Na szóval bár előítéletes vagyok,de ha észreveszem valakin hogy normális,jó ember mint ahogy pl rajtad is látom akkor kiállok mellette.Szerintem sok ember van így.

Valamint ahogy már említettem fesztiválon nem a bőröd színét,sokkal inkább a viselkedésedet nézik!Aki nem balhézik azzal nem is fognak balhézni:)

2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már sokkal jobban érzem magam!
2014. dec. 28. 21:18
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez nem kizáró ok és nincs miért aggódnod.:)
2014. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bann Shift Dell ***** válasza:
Nem ajánlom 16 éves lányoknak azt, hogy egyedül fesztre menyjenek, láttam már egyet s mást, a bőrszín viszont szerintem nem számít. Különben én soha sem értettem a jobbos metálheadeket...
2014. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mennék egyedül. Eddig minimum 5-en vagyunk. Fiúk-lányok.
2014. dec. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!