Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mekkora a kulonbseg ragasztott...

Mekkora a kulonbseg ragasztott, csavarozott es egybe nyak kozott?

Figyelt kérdés
Tudnatok mutatni egy gitart, ami 24 bundos, passziv hangszedos es nem csavarozott nyaku?

2014. dec. 12. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi bajod a csavarozott nyakkal?
2014. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezt meg nem olvastam. Szoval most mar nincs is gondom vele.
2014. dec. 12. 14:16
 4/20 anonim ***** válasza:
Azért ne feledd, ez csak egy megközelítés az én véleményemmel, sok gitáros esküszik rá, hogy valamelyik jobb. Vannak eltérések, nyilván egyéni érzékenységtől is függ, ki mit képes kihallani.
2014. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez most kicsit hülyén veszi ki magát, ha kétségbe vonom valamennyire a saját cikkem, de inkább arról szól, hogy ez csak részben korrekt, tudományos vizsgálat módszere, másrészt viszont amolyan pszichológia dolog. Ha valaki abban hisz, hogy valamlyik jobb, akkor jobbnak is fogja hallani.


És persze vannak más előnyei-hátrányai ezeknek a konstrukcióknak, pl. javíthatóság szempontjából.

2014. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ertem, mire gondolsz.

A cikkbol az jott le, hogy ennek nem kell elsodleges szempontnak lennie. Azaz mas szempontok alapjan fogok valogatni.

2014. dec. 12. 14:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Én személyszerint gyűlölöm a csavarozott nyakat a kényessége miatt. Kicsit megütöd a nyakat vagy a fejet (kiemelném, hogy KICSIT), és már nem úgy áll a nyak, ahogy kéne... és rosszabb esetben reped a test a nyak illlesztésnél, és ez utóbbi gyakran előfordul. Ami a legbosszantóbb, hogy ha puhatokot használsz, és mondjuk buszozol, akkor elkerülhetetlen, hogy megnyomódjon, picit beütődjön, stb... és mire próbán vennéd elő, látod, hogy megint kb. szarul áll az egész, oktáv elmászik, elhangolódik... Lehet csak nálam volt még ilyen, de ugyanúgy előfordult a Cort X1-gyel, és a Jackson RR3-mal is, pedig utóbbira nem lehet mondani, hogy olcsó kínai tűzifa.
2014. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze gondolom most mindenki oltani fog engem. Én csak a személyes tapasztalataimat írtam le, nyilván mindegyiknek meg van az előnye és hátránya.
2014. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy oltani fog, mert baromságokat írsz.

Vagy eddig csak nagyon hulladék gitárokkal találkoztál...

2014. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mindenkinek meg van a véleménye, én leírtam miért nem szeretem. Tapasztalataimat írtam le, hidd el, jól tudom miket láttam, és mik történtek, ennyi, senkire nem akartam ráerőltetni az én véleményem.
2014. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!