Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudom hogy milyen...

Honnan tudom hogy milyen hangnemben vagyok gitáron?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted másnak honnan kéne tudni, hogy te milyen hangnemben vagy? :)
2014. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagytok jósok hogy tudjátok hogy holnap 13 óra 46 perckór miben vagyok, DE érdekel hogy miből lehet látni. Nyilván egy tapasztaltabb gitáros tudja hogy milyenben van DE a kérdés az volt hogy HONNAN TUDJA
2014. dec. 6. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod akkor legnagyobb valószínűséggel semmilyenben.
2014. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés érthetetlen...

- Szerinted mégis honnan tudom.

- Úgy hogy tudom.

Fejtsd ki bővebben

2014. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

En nem ertek a gitarhoz de a hangnemeket az elojegyzesek (kerest\ek

vagy bé\k) allapitjak meg! Remelem tudtam valamit segiteni 12\l

2014. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A segítő szándék tiszteletre méltó, de az a helyzet, hogy kereszt meg bé az a kottában van, nem a gitáron. :)
2014. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy addig fogdosod a barrékat, amíg meg nem találod az alaphangot, és megnézed, hogy az a barré micsoda, és akkor már akár netről tudod, milyen hangnemben van. Vagy mondjuk megtanulod az akkordok neveit, de én például egy évtizede játszom nagy sikerrel tábortűz mellett órákat úgy, hogy ha a fejemhez tartanál egy pisztolyt, akkor sem tudnám lefogni a fisz moll hetest, bármi is legyen az.
2014. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!