Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy lánynak milyen nehéz...

Egy lánynak milyen nehéz megtanulnia játszani basszus gitáron?

Figyelt kérdés
Vettem egy Fender Starcaster gitárt. Azt hallottam hogy jobb illetve könnyebb annak játszania rajta akinek vastag az ujja. Nekem nincs vastag ujjam kb közepes és hosszúkás. Állítólag vannak külön női gitárok is, de hát én erről nem is hallottam :P Meg van az esély rá, hogy könnyen játsszak rajta? Azt mondják nagyon nehéz. A gitár még csak eztán érkezik meg szóval még nem próbáltam ki. Köszi a válaszokat

2014. dec. 2. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint egy fiúnak, egyenjogúság van.
2014. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem nagyon értem hogy sikerült pont ezt a hangszert választani kezdő hangszernek.
2014. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Műszaki szempontból nincsenek külön női hangszerk, legfeljebb designban lehetnek, de basszusról még nem hallottam. Gitárban van mindenféle rózsaszín csillámos meg hellókittis vagy ilyesmi.


Nem az ujjad méretén és formáján fog múlni és egy fiúnak is ugyanolyan nehéz játszani rajta, mint egy lánynak.

Annyi könnyebbséget jelent a Starcaster Bass, hogy rövid menzurás, kevésbé kell kinyújtani az ujjakat, hogy elérd a hangokat.

2014. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nehezebb mint egy fiúnak, és hidd el nagyon zsír egy női basszusgitáros :D
2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!