Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó gitár multieffekt/torzító...

Jó gitár multieffekt/torzító 100. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

A hangzásvilág amit keresek az főképp a Depresszió, Road féle sound. Tehát olyanra lenne szükségem amivel tudok ehez hasonló hangzást produkálni. A gitár drop c re hangolva, metálbalta, erősítő egy 65wattos tranyós Laney


A zöld pacsi megy mindenkinek!



2014. dec. 3. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fitogtatnit akartál írni? Nem inkább firtatni a megfelelő kifejezés?
2014. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ezzel az erősítővel teljesen megvagyok elégedve"

" szeretném ha kicsit morcibb lenne a hangzása"


Most akkor döntsd már el, hogy tetszik vagy sem.


Amúgy EHX Metal Muff, Boss MT2, Blackstar HT Metal jó lehet valamire. Csöves fejláda gőzöm sincs minek, hacsak nem a Pecsába jársz fellépni, az esetek 90%-ban kihasználhatatlan, és csak a baj van a hurcolásával.

2014. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

Csöves fejláda azért kell, hogy legyen hang, ne csak cincogás.

Az MT-2-nél borzasztóbb dolgot pedig elképzelni sem tudnék.

Ezek a pedálok azért vannak, mert a tinikorú, hosszúhajú metállegényeknek nagyon jól el lehet adni őket, de zenélésre teljesen alkalmatlanok.

Úgy veszik el a hangjuk zenében, hogy örom nézni, ahogy tekerik fel a hangerőt és csak a mégtöbb kása jön.

2014. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A 212 Harley Benton láda faszán szól, de egy kombó csak cincogni tud. Érdekes
2014. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj már szarrágó.

A HB láda lényege, hogy baromi jó hangszórók vannak benne és iszonyú olcsó. (hangszóró ár alatt megveheted)

Ergó könnyű belőle tovább lépni, nagyobbra cserélni, vagy akár kikukázni a ládát és megmenteni a hangszórókat.


Míg a kombót ha megvetted van egy kombód és kész, nincs mese.


Komolyan ennyire nehéz a felfogása egyeseknek?

2014. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kombóhoz lehetetlen ládát kötni? Egy kombónak feltétlenül szarul kell szólnia?


De amikor "szarrágónak" neveztél igazoltad, hogy nincs igazad.

2014. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szépen elszabadultak a dolgok a kérdésnek hála.

Utsóval egyetértek, éppenséggel az én kombómnak is van egy jókis csatlakozója ládához.

A fullcsöves erősitő minek? Laney Ironheart. 15wattos fej. (amit le lehet csökkenteni 1 wattra is) Meghallgatod akkor rájösz, hogy minek is az.

Az, hogy minden effekt elcseszi a hangot, hát.. nem nagyon értek ezzel sem egyet.



Feltettem egy egyszerű kérdést, arra várok válaszokat. Ne egymás vérét szívjátok már.

Aki normális választ adott annak köszönöm. Aki pedig nem, hát... legalább több érvet/ellenérvet láthatok erről a témáról.

2014. dec. 7. 19:32
 18/19 A kérdező kommentje:

De ez a torzító/multieffekt csak rossz lehet..ez nekem olyan tipikus magyar hozzáállásnak tűnik.

Mikor megvettem ezt a kombót alaposan utána jártam ám mindennek. Rengetegen mondták, hogy nem olyan jó a torzítója, viszont ha használnak hozzá torzítópedált akkor kifogástalan. És ezt nem egy helyen láttam. Hozzátenném, külföldi oldalakon.

2014. dec. 7. 19:39
 19/19 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam az ideális pedált.

https://www.youtube.com/watch?v=znwKq8nBrmk

Köszönöm a segítséget azoknak akik segítettek.

2014. dec. 8. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!