Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Avril lavigne új...

Mit gondolsz Avril lavigne új számáról?

Figyelt kérdés

Avril Lavigne = Alice


http://www.youtube.com/watch?v=NZ_fBiJn9LA


Ha lehet kerüljétek a csúnya szavakat.


2010. jan. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha nagyon ordibálós, de nem rossz.
2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik, szerintem gyenge szám.
2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a képekből, amiket mostanában látni Avrilről, meg az infókról amiket olvastunk pont erre számítottam. Nekem nagyon tetszik a dal. Igaz első hallásra fura volt, aztán meghallgattam többször és nagyon tetszik^^ =). És ez a száma kicsit másabb mint a többi mert Avril az "Alice in Wonderland" című filmhez írta, szóval ez mondjuk teljesen másabb mint pl. a Girlfriend. Ez direkt a filmhez készült. :)
2010. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és igaz mondjuk ... kicsit magasan énekli, de valami oltári szép dal. =)
2010. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egyetertek veletek . :)

En is ugy gondolom,hogy ez a szama nem igazan ot fejezi ki,vagyis ez egy filmhez volt irva.

Es a hangja az valami csodalatos,foleg amikor ezt mondja:


"I found myself in Wonderland."

2010. jan. 31. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a dal nem Avril. Sajnos nem lehet következtetni, milyen lesz az új album...

Szerintem hiba volt ezzel kijönni. Amúgy is nyár körül jön az új lemeze, várhatott volna és kijöhetett volna egy normális kislemezzel. Nem egy ilyen cuccal, ami tele van effektekkel, stb. Nagyon gagyi szerintem.

Amúgy személyes véleményem az, hogy maradnia kellett volna az UMS stílusnál. De ez már egy másik kérdés lenne...

2010. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én imádom Avril-t, de ez a száma annyira nem tetszik. Igen tudom h ez filmhez lett írva, de vhogy akkor sem győzött meg. Az ilyen "ordibálós" részeknél nagyon nem tetszik a hangja. Meg túl is van effektezve. Sztem nagyon gyenge lett.

Viszont az élő verziót is meghallgattam, az sztem sokkal jobb mint a stúdiós.

2010. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is szeretem Avril-t, de ez a szám nagyon nem tetszik, elég gyenge szerintem..
2010. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!